reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

My teraz 23 grudnia wizyta. O ktg nic nie mówił i o badaniu gbs też. A wy już miałyście?
Ja miałam pierwsze w czwartek (35+2), w poniedziałek mam mieć kolejne ktg i pobierany gbs (35+6).
Ja robiłam ktg w poradni szpitalnej i chyba dużo zależy od prowadzacego i/lub stanu pacjentki bo dziewczyna obok była też na 1 ktg, ale 32tc.
 
reklama
My teraz 23 grudnia wizyta. O ktg nic nie mówił i o badaniu gbs też. A wy już miałyście?
U mnie w przychodni kazda ciezarna od 30 tygodnia ma robione ktg na kazdej wizycie.
A wymaz gbs mialam robiony w 28 tyg jak bylam w szpitalu i wyszedl dodatni i w 34 tyg tez jak trafilam do szpitala i wyszedl ujemny.
Szczerze to myslalam ze jak za pierwszym razem wyjdzie dodatni to juz sie nie zmieni.
 
dziewczyny bardzo ważne jest ktg ? zapisać się gdzieś na nie?
Jeśli coś się dzieje lub bliżej porodu ktg robią przy bólach brzucha skurczach słabych ruchach dzidziusia no niektórzy lekarze zalecają po 30 TC co wizytę a inni wogole. Niektóre kobiety mają ktg dopiero przed porodem w szpitalu. Najlepiej jakbyś porozmawiała o tym z lekarzem prowadzącym bo i tak musi je ktoś obejrzeć by Ci powiedzieć że jest oki lub źle.
 
My teraz 23 grudnia wizyta. O ktg nic nie mówił i o badaniu gbs też. A wy już miałyście?
GBS miałam w poniedziałek i niestety wyszedł pozytywny. O ktg nic mi nie mówiła jeszcze nie miałam. Czy ktoś ma z was mało płytek krwi? Bo pani doktor mówiła mi że musimy to kontrolować i znowu mi spadły i zastanawiam się czy umówić się z nią chociaż na wizytę telefoniczna czy uzna mnie za panikare :D bo miałam badania i inny doktor skomentował że moje wyniki są poza normami laboratoryjnymi i że wskazania kontynuować postępowanie i się zastanawiam jakie postępowanie xD że chyba coś mu się pomyliło (w luxmedzie lekarze komentują już wyniki przed wizytą i widać na stronie) a że skierowanie miałam na badania krwi od niego jak jej nie było to ona nie skomentowała tylko on :/
 
GBS miałam w poniedziałek i niestety wyszedł pozytywny. O ktg nic mi nie mówiła jeszcze nie miałam. Czy ktoś ma z was mało płytek krwi? Bo pani doktor mówiła mi że musimy to kontrolować i znowu mi spadły i zastanawiam się czy umówić się z nią chociaż na wizytę telefoniczna czy uzna mnie za panikare :D bo miałam badania i inny doktor skomentował że moje wyniki są poza normami laboratoryjnymi i że wskazania kontynuować postępowanie i się zastanawiam jakie postępowanie xD że chyba coś mu się pomyliło (w luxmedzie lekarze komentują już wyniki przed wizytą i widać na stronie) a że skierowanie miałam na badania krwi od niego jak jej nie było to ona nie skomentowała tylko on :/
Ja mam bardzo słabą morfologie, anemie oraz co badanie zmniejsza się liczba płytek krwi. Dostałam leki i zobaczymy za 2 tygodnie jak będę robić badania
 
reklama
Do góry