reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Z tymi testami to jest mega dziwnie tu gdzie jestem. Niektórym robią, innym nie. Nie wiem o co chodzi, bo przyjmowane są na te same oddziały i sale dziewczyny po teście i bez. Mnie na szczęście ominęło.
Ja też tego nie ogarniam. Przy CC i znieczuleniach u nas robią, a przy SN nie. Jakie to ma zmaczenie 😆
 
reklama
Właściwie to hipotrofii już nie mogą zdiagnozować, bo waga im dziś wyszła 2800g, w czwartek było 2600 więc coś ktorys sprzęt miesza.. z usg 37tc+3 Ale jednak 3 tygodnie mniejszy brzuszek jest..
U mnie też od 31 tc było podejrzenie hipotrofii. Wreszcie w 38+0 waga wyskoczyła na 2899g. W piątek przyjęli mnie do szpitala to na usg (38+4) ta sama Pani dr na izbie zmierzyła i wyszło 3 kg. W sobotę urodziłam i Mała 3180:)
 
Szukam wsparcia :D czy wy też już macie tak dosyć? Ja mam wrażenie że sobie sama to dziecko zaraz wyjmę. Życie emerytki spać w nocy nie mogę to śpię w dzień. Wyjść nigdzie nie można pojechać też nie. Mam psa to chociaż na spacery chodzę. Oznak że poród się zaraz zacznie też nie. Ile można książek czytać i filmów oglądać. U mnie się sprawdza że ostatni miesiąc trwa 6363262823847 dni.

Mialam tak samo wiec dobrze cie rozumiem:)
 
reklama
Do góry