reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Już w aplikacji mObywatel jest informacja czy ktoś był szczepiony czy nie, już się mówi o paszportach covidowych. Kwestia czasu. Ja się szczepię chce normalnie żyć mam rodzinę za granicą. Wiem że w krajach turystycznych pracownicy mają obowiązek szczepionki bo jak nie to są zwalniani.
Bardzo zdrowe podejscie!
 
Witajcie. Znowu długo mnie nie było. Jestem już sflustrowana. Moje dziecko ciagle beczy!!! Już nie wiem co robić. Od rana do nocy na rękach. Śpi 2xpo 1h w dzień. Już mam dość!!!
 
Witajcie. Znowu długo mnie nie było. Jestem już sflustrowana. Moje dziecko ciagle beczy!!! Już nie wiem co robić. Od rana do nocy na rękach. Śpi 2xpo 1h w dzień. Już mam dość!!!
Wiesz ja tak miałam z synem.. okazało się, że ma cytomegalie i po prostu ból mu dokucza. Absolutnie nie mówię, że to to samo. Po prostu coś musi przeszkadzać dziecku albo potrzebuje wiecej. Poczytaj o high need baby.
Napewno Ci ciężko.. może jest ktoś z kim możesz je zostawić na chwilkę i wyjść chociażby na spacer, żeby głowa odpoczęła?
 
Witajcie. Znowu długo mnie nie było. Jestem już sflustrowana. Moje dziecko ciagle beczy!!! Już nie wiem co robić. Od rana do nocy na rękach. Śpi 2xpo 1h w dzień. Już mam dość!!!
Mi też się trafił nerwowy egzemplarz. Kupiłam chustę i w niej noszę małą. Dzięki temu mam ręce wolne i mogę coś w domu zrobić. Początkowo nie lubiła za bardzo ale potem przekonała się i śpi przytulona do mnie.
 
Jutro będę miła nosidło to zobacze czy pomoże. Byłam u kilku pediatrów to mówią, ze okaz zdrowia. Kolki mu już minęły a mimo to beczy. Praktycznie ciagle muszę na rękach go nosić to wtedy jest spokój. W nocy jest Ok.
 
Jutro będę miła nosidło to zobacze czy pomoże. Byłam u kilku pediatrów to mówią, ze okaz zdrowia. Kolki mu już minęły a mimo to beczy. Praktycznie ciagle muszę na rękach go nosić to wtedy jest spokój. W nocy jest Ok.
Nie wiem czy to pomoże ale moja np. bardzo lubi być na golasa. Jak już nie mam pomysłu co jej jest to rozbieram i kładę na podkład. Zadowolona wtedy jest i macha wesoło stópkami i wkłada do buzi. A to że czasami się zesika albo zrobi kupkę to już inna sprawa :D
 
reklama
Nie wiem czy to pomoże ale moja np. bardzo lubi być na golasa. Jak już nie mam pomysłu co jej jest to rozbieram i kładę na podkład. Zadowolona wtedy jest i macha wesoło stópkami i wkłada do buzi. A to że czasami się zesika albo zrobi kupkę to już inna sprawa :D
A ile ma miesięcy ze wkłada już stopki do buzi?
 
Do góry