reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
No to moj się obraca na brzuch jak miał 3 miesiące i 2 dni, teraz ma 4,5 msc łapie się za kolana, obraca, czasem nawet na plecy, nogi podciągna pod brzuch jak leży na orzechy, odpycha się do tylu, do przodu tez czasem się przesuwa, i leżąc na brzuchu wokół własnej osi się obraca. Bawi się zabawkami, na plecach i na brzuchu sięga po nie i się bawi. A starsza córka miała 6,5 miesiąca jak zrobiła dopiero obrót na brzuch. To ostatni dzwonek ale była leniwa a nic jej nie dolega. Teraz ma niecałe 3 lata
 
Czesc dziewczyny
Jestem tu nowa, synek urodzil sie 21 stycznia. Mam pytanie, czy któras z was ma problem z jedzeniem u dziecka? Karmie mm od poczatku i niestety syn jest baaardzo niechętny do picia mleka. Juz sama nie wiem co robić. Ile dobowo piją mleka wasze dzieci?
 
Czesc dziewczyny
Jestem tu nowa, synek urodzil sie 21 stycznia. Mam pytanie, czy któras z was ma problem z jedzeniem u dziecka? Karmie mm od poczatku i niestety syn jest baaardzo niechętny do picia mleka. Juz sama nie wiem co robić. Ile dobowo piją mleka wasze dzieci?
A na wadze przybiera??
 
reklama
Do góry