reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Rewelacyjnie wręcz. Ona tego po prostu się domagała, a teraz jej malo 🤭 z wypróżnianiem też zupełnie bez problemu. To ten moment dla niej i tyle ;)

Póki co ja kupuję słoiczki. Tam przynajmniej niby jest z ekologicznych upraw. A na swoją marchew itp muszę jeszcze poczekać, bo straszna była pogoda w tym roku i się wszystko opóźnia... Syn miał gotowane i uważam to za zdrowsze, tańsze i wygodniejsze. A jeszcze jak widzisz jak smakuje maluchowi to co sama zrobiłaś to już w ogóle sama przyjemność ☺️
Ja się waham czy czekać do 6 MSC czy za te dwa tyg podawać. Ciężka sprawa.
 
reklama
Gdzie takie dzieci są co śpią 7 godzin? :D :D zazdroszczę!! :D u nas 3/4 pobudki w nocy zasypiamy ok 21/22 budzi się po 6 zazwyczaj. My w lipcu rozszerzamy dietę jest tu jakas mama która ma plan gotować? Bo wszyscy mnie straszą ze każdy chce gotować dla dziecka a potem kończy się na słoikach.
U nas zasypia 21 i pobudka ok. 2- 3.
Ja gotuję dla małej na początku były słoiczki ale jest uczulona na marchewkę i sama jej gotuję. Starszej też gotowalam robiłam 3 zupki po 4 porcję każdej i pasteryzowalam w słoiczki i Doo lodówki i miałam spokój na 10 dni
 
My zaczynamy pod koniec lipca . Akurat będzie miał 6 miesięcy.Bez pośpiechu na luzie. Moja mama zgłosiła się by ugotować mu pierwsza zupę tak to będziemy mieszać trochę BLW trochę zupy jak nie będę mieć czasu to raz na jakiś czas kupię słoik.
 
U nas zasypia 21 i pobudka ok. 2- 3.
Ja gotuję dla małej na początku były słoiczki ale jest uczulona na marchewkę i sama jej gotuję. Starszej też gotowalam robiłam 3 zupki po 4 porcję każdej i pasteryzowalam w słoiczki i Doo lodówki i miałam spokój na 10 dni
O mój syn też miał na marchewkę. Z czasem wyszło, że chyba na betakaroten, bo bataty i dynie też uczulaly
 
Moja ma za tydzień 6 mc. Od 2 tygodni zaczęłam rozszerzanie diety. Podałam marchewkową papkę ale bardziej się bawiła niż jadła. Coś tam spróbowała i była raczej zaciekawiona. Po kilku dniach dostała kaszkę i aż się trzęsła żeby wypić. Podaje jej z kubka doidy bo ładnie sobie z nim radzi. Dzisiaj podałam brokuła w kawałkach i też troszkę podziabała. Sadzam na kolanach póki co bo nie siedzi sama,
 
Gdzie takie dzieci są co śpią 7 godzin? :D :D zazdroszczę!! :D u nas 3/4 pobudki w nocy zasypiamy ok 21/22 budzi się po 6 zazwyczaj. My w lipcu rozszerzamy dietę jest tu jakas mama która ma plan gotować? Bo wszyscy mnie straszą ze każdy chce gotować dla dziecka a potem kończy się na słoikach.
U nas młoda zasypia koło 21 i śpi do 6 rano i pokarm nie zanika a karmie tylko piersią i nie rozszerzałam diety Jeszcze. Córa ma 5 miesięcy. Czekam do 6 i zacznę wprowadzać.
 
Moja ma za tydzień 6 mc. Od 2 tygodni zaczęłam rozszerzanie diety. Podałam marchewkową papkę ale bardziej się bawiła niż jadła. Coś tam spróbowała i była raczej zaciekawiona. Po kilku dniach dostała kaszkę i aż się trzęsła żeby wypić. Podaje jej z kubka doidy bo ładnie sobie z nim radzi. Dzisiaj podałam brokuła w kawałkach i też troszkę podziabała. Sadzam na kolanach póki co bo nie siedzi sama,
Zastanawiałam się nad tym kubkiem ale kupiłam bboxa. Zadowolona jesteś? Czy nie ma różnicy taki a zwykły kubek? Wiem że jest krzywy i niby to ułatwia i na opakowaniu jest napisane od 3 miesiaca 🤔
 
Zastanawiałam się nad tym kubkiem ale kupiłam bboxa. Zadowolona jesteś? Czy nie ma różnicy taki a zwykły kubek? Wiem że jest krzywy i niby to ułatwia i na opakowaniu jest napisane od 3 miesiaca 🤔
Kupiłam tylko i wyłącznie ze względu na to że jest mały i dopasowany do dziecka. Teraz jak nauczyła się z niego pić to żaden kubek czy szklanka nie stanowi problemu. Z dorosłych pije nawet lepiej. Miałam bboxa i niestety u nas się nie sprawdził. Podawałam kilka razy i był tylko do zabawy.
Zadowolona jestem że nie muszę kombinować i już mogę podać jej mleko z czegoś innego niż cyc. :D
 
reklama
Do góry