reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Może zęby im wychodzą?,mojemu jak zaczęły wychodzić a miał wtedy 4 miesiące to budził się co 2 godz i musiałam go nosić 1,5 godz żeby usnął ,bo jak odkładałam do łóżeczka to marudził ,teraz ma 10 miesięcy to lepiej śpi ,budzi się tylko dwa razy w nocy i odrazu po nakarmieniu usypia,
Nie widze żeby nowe zęby szły, ale kto wie. Tylko myślę że przy zębach to by caly dzien marudny był, nie tylko w nocy. Nie wiem, mam nadzieję że mu przejdzie 😁
 
reklama
Może zęby im wychodzą?,mojemu jak zaczęły wychodzić a miał wtedy 4 miesiące to budził się co 2 godz i musiałam go nosić 1,5 godz żeby usnął ,bo jak odkładałam do łóżeczka to marudził ,teraz ma 10 miesięcy to lepiej śpi ,budzi się tylko dwa razy w nocy i odrazu po nakarmieniu usypia,
Syn przechodzi żeby bezobjawowo, wcześniej spal cały czas, a wyszły mu w międzyczasie Dwie jedynki.
 
Może tak być że jest za mocno zmęczony i nie może sobie poradzić z zaśnięciem. Próbowałaś go wcześniej położyć tak z pół godziny?
No to u mnie właśnie to samo. A najdziwniejsze ze w dzien spi normalnie, drzemki takie jak zawsze. Nie wiem o co mu chodzi. A juz nie mam pomysłu jak go usypiac na noc zeby afery nie bylo. Jemu nawet sie zdarza zwymiotowac z tego placzu. Widac ze jest zmeczony ale nie chce spac i kropka.
 
Czy wasze dzieci tez tak kiepsko śpią? Moj spal w nocy super, ale jakis czas temu mu sie odmienilo . Jak ide z nim do sypialni to juz od wejscia jest wrzask, usypianie to dramat, bardzo dlugi dramat. Jak juz zasnie to budzi sie kilka razy, wierci i kręci. Juz trochę jestem tym zmeczona a nie wiem co robić.
Nic nie zrobisz. Z moją córka przechodziłam też ten etap. Odpuściłam i przetrwałam. Zaraz kończy 10 mc i jest lepiej. Zasypia od razu i ilość pobudek spadła do 2 max 3. U nas jak ruszyło rozszerzanie diety i już zjada konkretne ilości to też lepiej śpi w nocy.
 
Nic nie zrobisz. Z moją córka przechodziłam też ten etap. Odpuściłam i przetrwałam. Zaraz kończy 10 mc i jest lepiej. Zasypia od razu i ilość pobudek spadła do 2 max 3. U nas jak ruszyło rozszerzanie diety i już zjada konkretne ilości to też lepiej śpi w nocy.
Tez tak właśnie myślę ze trzeba przeczekać. On teraz zaczal raczkowac, stawac. Mnostwo nowych rzeczy i wrazen. Moze tez dlatego tak kiepsko ze spaniem. Nic mi innego nie pozostaje poza czekaniem 😅
 
Tez tak właśnie myślę ze trzeba przeczekać. On teraz zaczal raczkowac, stawac. Mnostwo nowych rzeczy i wrazen. Moze tez dlatego tak kiepsko ze spaniem. Nic mi innego nie pozostaje poza czekaniem 😅
No identyko jak u nas. Jak pojawiały się nowe umiejętności to sen był bardzo kiepski. Najgorsze były pobudki w nocy i zabawa po 2 godziny. Wszystko mija. Trzymam kciuki żeby szybko u Was poszło ;)
 
reklama
Do góry