ZawszeWięcej
Fanka BB :)
Tak. Zamówiłam stoliki manipulacyjny dla córki.Myslicie juz o Mikolaju?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Tak. Zamówiłam stoliki manipulacyjny dla córki.Myslicie juz o Mikolaju?
Moge zapytac jaką opieke nad maluchem zorganizowałaś? U mnie problem z tym. Dziadkowie odpadają, opiekunce bym cala wyplate musiala oddacmyślami bardziej jestem przy styczniu i powrocie do prac niż przy Świętach![]()
Ja zapisałam córkę do żłobka mimo że będę w domu siedzieć z młodszym dzieckiem.Moge zapytac jaką opieke nad maluchem zorganizowałaś? U mnie problem z tym. Dziadkowie odpadają, opiekunce bym cala wyplate musiala oddaca żłobka troche sie boje
Ja podobnie, nie mysle o świętach, a o powrocie do pracy 16.10, syn idzie do domowego przedszkola/żłobka 11.10myślami bardziej jestem przy styczniu i powrocie do prac niż przy Świętach![]()
żłobek plus teściowa...Moge zapytac jaką opieke nad maluchem zorganizowałaś? U mnie problem z tym. Dziadkowie odpadają, opiekunce bym cala wyplate musiala oddaca żłobka troche sie boje
Czasami nie ma wyjscia niestety. Az strach pomyslec ze jeszcze niedawno siedzieli w brzuchu a teraz juz o żłobkach myslimyżłobek plus teściowa...
niestety nie mogę sobie pozwolić żeby zostać z córą jeszcze rok, kredyt sam się nie spłaci. na samą myśl aż mnie brzuch boli z nerwów jak pomyślę, że tyle godzin nie będę jej widzieć![]()