reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Styczniówki 2021

klucha09

mama Haneczki
Miasto
irlandia
Dziewczyny poradźcie coś. Jakiś czas temu pisałam o tym że mała śpi w łóżeczku i rzeczywiście kilka nocy takich było. BYŁO :( Od 2 tygodni mała wróciła do mojego łóżka i może nie byłoby takiego dramatu gdyby nie problem z odłożeniem jej obok mnie. Dosłownie nie chce spać koło mnie a na mnie. Śpi na moim brzuchu i z głową na cycu. Na samo jedzenie to budzi się tylko 2 razy ale na pociągnięcie cyca i sprawdzenie czy jestem to już milion. Przez sen też chce cycy i jak nie może złapać to ryk. No i tak ją przekładam od jednego do drugiego cycka i nie śpię. Próbowałam już delikatnie ją odkładać przekręcając na bok, na brzuch, z moją koszulkę żeby czuła zapach chociaż jestem 5 cm od niej xD Nic nie działa. Pomijam już fakt że budzi się w nocy i trenuje wkładanie nóżek do buzi, a czasami robi to nawet przez sen chwilę po moim odłożeniu. Macie jakieś rad jak ją układać do snu żeby spała chociaż obok mnie? To minie? Może to skok, bo że zęby powoli idą to widzę. Ratujcie moje biedne kości :)
Jak dla mnie to ty smoczek jestes dla niej. Odkladaj. Pogodzi sie z tym

reklama

ness.

Fanka BB :)
Jak dla mnie to ty smoczek jestes dla niej. Odkladaj. Pogodzi sie z tym
Takie uroki kp, że przy skokach albo zębach dziecko jest na cycku.

Mam teraz to samo, jakoś to przetrwamy, ale mój śpi w łóżeczku. Ciągle do niego wstaje, ale zęby zaciskam i ma tam spać w.nocy. W dzień cyckujemy się ile chce.

Justynanana

Cześć. Zaglądacie tu jeszcze?;)
Pytanie do mam kp. Rozszerzcie dietę? Co w takim wypadku z kp jak podajecie zupkę? Odciagacie? U mnie by wypadało 7h przerwy w karmieniu a to strasznie dużo i martwię się, że zaniknie pokarm

ness.

Cześć. Zaglądacie tu jeszcze?;)
Pytanie do mam kp. Rozszerzcie dietę? Co w takim wypadku z kp jak podajecie zupkę? Odciagacie? U mnie by wypadało 7h przerwy w karmieniu a to strasznie dużo i martwię się, że zaniknie pokarm
My jeszcze nie rozszerzamy, ale dużo o tym czytam i z tego co wiem, dziecko powinno normalnie być do roku karmione piersią, a posiłki powinny być dodatkiem.
Tutaj masz screena z hafiji, polecam ten blog.
Ile ma małą ?

Załączniki

• Screenshot_20210616-110754.png
    Screenshot_20210616-110754.png
    100,1 KB · Wyświetleń: 16

Justynanana

Mała jest spora i ma kosmiczny apetyt. Pediatra zasugerowała żeby nie karmić piersią po obiadku tylko dać wodę. Hafija fajnie pisze, ale każde dziecko jest inne. Zaczęłam wprowadzać pokarmy stałe po skonczonym4.5 msc bo mała wybudzala się w nocy częściej do jedzenia i wręcz chciała wskoczyć do talerza jak ktoś jadł. No po prostu się domagała innego jedzenia. 🤷

ness.

To może odciągaj? Mój śpi ponad 7 h ciągiem, a jak ma skok, to wybudzal się częściej i pokarm normalnie miałam, tak że jadł co 2 h.
Ogólnie nie wydaje mi się żeby pokarm całkowicie ci zanikł od tego, są kobiety, które karmią raz dziennie i to mleko cały czas jest, a skoro chcesz i tak podawać mu obiad, to w tym czasie organizm i tak nie musi produkować mleka.

Mała dobrze przyjęła tak szybkie rozszerzanie diety ?

reklama

alexowaaa

Zaciekawiona BB
To może odciągaj? Mój śpi ponad 7 h ciągiem, a jak ma skok, to wybudzal się częściej i pokarm normalnie miałam, tak że jadł co 2 h.
Ogólnie nie wydaje mi się żeby pokarm całkowicie ci zanikł od tego, są kobiety, które karmią raz dziennie i to mleko cały czas jest, a skoro chcesz i tak podawać mu obiad, to w tym czasie organizm i tak nie musi produkować mleka.

Mała dobrze przyjęła tak szybkie rozszerzanie diety ?
Gdzie takie dzieci są co śpią 7 godzin? :D :D zazdroszczę!! :D u nas 3/4 pobudki w nocy zasypiamy ok 21/22 budzi się po 6 zazwyczaj. My w lipcu rozszerzamy dietę jest tu jakas mama która ma plan gotować? Bo wszyscy mnie straszą ze każdy chce gotować dla dziecka a potem kończy się na słoikach.

Do góry