reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha skóra u niemowlęcia

KasiaSun

zaczarowana
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2008
Postów
59
Miasto
Mikołów
Przy ostatniej wizycie lekarz wspomniał coś wosku dla niemowląt, który natłuszcza skórę, ale nie pamiętam nazwy. Czy może ktoś wie o jaki wosk chodzi? Kremy i oliwka nie zdają egzaminu, a dzidek ma nieco chropowatą skórę.
 
reklama
Polecam gorąco krem do smarowania oraz emulsję do kąpieli OILATUM. Super preparaty
 
mój synek od urodzenia ma problemy ze skórą-najpierw była skaza, teraz okazało się ,ze to AZS ;-)!!jak był malutki stosowałam niestety sterydy i do tego maść o nazwie DERMOBAZA taki mocno natłuszczający,który pomagał i jest bez recepty w aptece!
teraz do natłuszczania stosuję kosmetyki EMOLIUM są super!!!jest cała seria zarówno do kąpieli jak i po!!polecam bo naprawdę skuteczne!!
 
popieram Emolium, My używamy olejku do kąpiel, i emulsji po, znikają wszelkie problemy, a skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. przez pierwsze 3 miesiące synka kąpałam w OILATUM. świetnie też nawilża olejek ( najzwyklejszy dla dzieci) stosowany jeszcze w wannie tuż przed wyjsciemz wody :-)
 
Córcia miała bardzo suchą skóre więc w kąpałam ją Oilatum i dodatkowo co jakiś czas smarowałam oliwką.Teraz juz wszystko jest ok.:tak:
 
Olejek do Oilatum jest bardzo fajny, albo po prostu mozna wlac do kapieli kilka kropli oliwki. uwaga tylko, bo niektore powoduja fatalne uczulenia :szok:. A do natluszczania ciala bardzo lubie lipobase i wszelkie pokrewne z koncowkami -baza.
 
reklama
Do góry