reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SUPER FILM..EXTRA KSIĄŻKA

Ja też lubię płakać na filmach, a mój mąż nie - dlatego nie chodzimy razem to the cinema - Joanko, to dla Ciebie, ćwicz język przed powrotem do pracy ;D
 
reklama
Joanko prawdziwa miłość istnieje, ale gdy się już zrodzi to trzeba cholernie ciężko nad nią pracować, w pocie czoła i strugach łez i może to jest właśnie ta prawda o nij?
 
Joanko a co poprawiłaś?Ja tak sobie palnęłam z tym językiem.... Boże, kobietko, nie chciałam Cię stresować.
A ja też mam siwe włosy.
 
edyta27 pisze:
Joanko a co poprawiłaś?Ja tak sobie palnęłam z tym językiem.... Boże, kobietko, nie chciałam Cię stresować.
A ja też mam siwe włosy.

Edytko, po Twoim poście, a musisz wiedzieć, bo przecież jesteś sama belfrem, wróciłąm do swojego i okazuje się, ze napisałam"hundret", byk, ja @%@%, normalnie kompromitacja. Mogę strzelać ą-tkami na okroągło pisząc do Was w polskim ale w angielskim jak dla mnie BYK jest niedopuszczalny i moi ucznowie niestety wiedzą, że u Pani K. pojęcie "byk" w języku angielskim nie istnieje...
 
Joanka pisze:
Grooszko, myślisz, że prawdziwa miłośc istnieje ? skoro tak filozofujemy, to czym jest owa prawdziwa miłość ? można brać za wzorzec amerykańskie wyciskacze ?

ile ja się muszę napłakać żeby nasz związek był choć troszkę harmonijny...czasem miewam wątpliwości ale na szczęście częściej jestem pewna, że moje TAK było one hundred %
prawdziwa milosc ma sie inaczej do filmu, ktory potrafi idealnie opisac idealne marzenie o milosci ;D
grooha1 pisze:
Joanko prawdziwa miłość istnieje, ale gdy się już zrodzi to trzeba cholernie ciężko nad nią pracować, w pocie czoła i strugach łez i może to jest właśnie ta prawda o nij?
podpisuje sie wszystkimi konczynami ;D
 
reklama
edyta27 pisze:
Ostatnio czytałam w CKMie fragmenty książki Clarksona (to ten od Top Gear - lubię ten program, mąż mnie zaraził), książka ma tytuł chyba "Świat wg Clarksona", ale w Elblążkowie nie mogę jej nigdzie dostać.... :mad:
ja tez lubie top gear i i zaraziąłm sie tez od małża, który jak twoj edytko marzy aby poprowadzic taki program :D :D :D :D
 
Do góry