reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Super promocje, okazje na artykuły dzieciowe i nie tylko... :)

Nutria, te książeczki będą świetne dla starszych dzieci, ale Miesio już chętnie ogląda, bo za dużo się nie dzieje 1 strona= 1 zwierzątko. Proste, ładne obrazki. My z Mieszkiem codziennie czytamy i oglądamy książeczki i uwielbiamy kupować nowe:)
Odkryłam np. super serię w empiku- świetne książki ( b. dobrej jakości tworzywo niby tekturowe ale jakby z dodatkiem plastiku- na bank się nie poniszczą), piękne obrazki i uroczy tekst... I ta cena ! 4,50 za jedną Na przytulnej - Portal dla dzieci i rodziców

A tekst mnie rozczula totalnie, oto próbka, przepiszę Wam 1 i ost. stronę tej uroczej bajeczki:
pierwsza strona: " w buszu nadeszła pora spania,
dość już zabawy i skakania,
brzuszki są pełne i najedzone,
więc zasypiają... zadowolone!
Tak blisko siebie, na prawym boku,
śpią i nareszcie jest święty spokój"

Ostatnia strona: "zdziwiony księżyc w dół spogląda:
Tego w przyrodzie się nie ogląda!
Tak blisko siebie, na prawym boku,
śpią i nareszcie jest święty spokój" :)

Jak fajnie, że można dziecku kupić coś wartościowego, pięknego i mądrego za 4,50 :)
 
reklama
a polecam : troche śmiechu troche smutku to historia o mamutku pana Wolańskeigo bodajze :) świetna bajka mały uwielbia słuchac i patrzec na obrazki :)
 
W tesco jest promocja na kombinezony i kurtki dziecięce i nie tylko. Ja kupiłam kurteczkę za 49 zł z 67 zł przeceniona.A kombinezony cieplutkie, z góry polar są po 61 zł. Cudne!! Gdybym miała więcej kasy, to bym też kupiła...
Aha i soczki z Bobofruta 6 w cenie 4 za 11,16 zł. Jedna wychodzi 1,86 zł, a tak to są po 2,79
 
To prawda, ja juz wcześniej się za nią rozglądałam, bo chciałam kupić dla synka szwagierki, ma niedługo roczek. Jak zobaczyłam tę cenę, to wzięłam od razu i dla nas :)
 
w sklepie fabryka wafelków na hasło ladnebebe2011 dostaniecie 10% zniżki na wszystkie produkty TUM TUM. Hasło należy wpisać w koszyku pod wybranymi produktami w okienku "BON RABATOWY". Promocja trwa od dzisiaj do 17.10.
 
potrzebuje rady :) musze kupi smoczek, ceratkowy sliniak z rekawkami, jakies czapeczki na zime i kurteczke moze jakies zabawki

czy mozecie polecic jakis sklep ktory ma wszystko dla dzieciaczkow... bo meczy mnie to zamawianie na allegro od 3 roznych osob :-/:angry:
 
reklama
Ironia, po rady to na zakupowy- niech tu tylko promocje, okazyjne ceny będą, bo znów sobie nabałaganimy;-) Później ciężko coś znaleźć...:)

Kurcze, chętnie bym Ci pomogła, ale też ciągle kupuję u kilku różnych zamiast u jednego... Jak znajdziesz jednego z tym wszystkim ,to daj znać:) Ja bym chciała takiego co ma kubeczki doidy cup i miseczki tt np, ale kurka nie ma a na 2 różnych aukcjach już się nie opłaca:/

Potwierdzam, ze rajstopy z biedrony świetne- właśnie byliśmy na spacerku i kupiliśmy- b . grube i b. tanie . Wzory też ładne- takie stonowane (mamy szare w niebieskie autko), ale kurcze rozmiary tylko 68/74...

Mam też gazetkę biedronki- od 12.10 będą chusteczki huggies pure 3 pak za 9,99- ponoć dobre w przeciwieństwie do pieluch, moze warto kupić, hmm...:)
 
Do góry