reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suwaczki, suwaczki

Co robimy z sygnaturami?

  • Zostawiamy jak jest - jeśli chcesz mieć dużą sygnaturę, pojawią się paski przewijania.

    Głosów: 66 44,9%
  • Przywróćmy stan poprzedni - sygnatury bez ograniczeń i bez przewijania.

    Głosów: 39 26,5%
  • Przywróćmy stan poprzedni i zostawmy pełne sygnatury, ale wprowadźmy opcję przeglądania forum bez wi

    Głosów: 38 25,9%
  • Inne rozwiązanie - napiszę szczegóły propozycji w odpowiedzi do wątku.

    Głosów: 4 2,7%

  • Wszystkich głosujących
    147
  • Ankieta zamknięta .
mi też one nie przeszkadzają, lepiej i szybciej czyta się posty i tak jak poprzednio dziewczyny napisały że jak będę chciała pooglądać suwaczki u koleżanek to sobie je poprzewijam:-)
 
reklama
"Zostawiamy jak jest - jeśli chcesz mieć dużą sygnaturę, pojawią się paski przewijania." albo ograniczenie do 3 linijek
takie jest moje zdanie, mnie osobiście denerwuje tylko rozmiar niektórych podpisów:tak:
 
Z dyskusji, czy mają by wprowadzone paski przewijania, czy też nie, zrobiła się przepychanka, kto ma bardziej "badziewniejsze" podpisy.
Zaraz wszystkie będziemy przeglądać w myślach nasze sygnatury, czy aby nie ma tam coś "odpustowego". A może narazimy się na krytykę, bo naszemu dziecku zaiskrzyło coś w zdjęciu, albo - o zgrozo - coś nam się rusza przy suwaczku...

Za moment wprowadzony zostanie dyktat: czerwony won z forum, witamy czarny - kolor pokory, powagi i rozsądku...

Tylko, że zamiast radosnego forum, zrobi się nam stypa. Do kompletu będzie jednak brakowało jej uczestników, ponieważ przeniosą się na inną "imprezę"...

Osobiście jestem za paskami przewijania. Dobrą drogą nie jest nazywanie czyiś podpisów "odpustowymi", bo to tak, jakbyśmy nazwały kogoś tandeciarzem.

Popieram !
To kwestia gustu, jeśli ktoś lubi jak mu coś świeci, tańczy czy mruga jego sprawa :-)
Najlepsza jest opcja wyłączania podpisów jeśli ktoś nie chce ich oglądać:tak:
 
Janie aleś odważny zadać takie pytanie to jak kij w mrowisko.

Mi przewijane podpisy pasują i za nimi głosuję. Czasami chcę je zobaczyć ale nie koniecznie zawsze wszystkie 10 suwaczków :) i na dodatek spore zdjęcie, nawet bez znaczenia czy mruga czy nie. Każda ma prawo teraz stworzyć suwaczek swoich marzeń, a czy ktoś chce go oglądać za każdym razem to już osobny temat.

Technicznie ograniczenie ilości znaków w podpisie nie koniecznie zmniejszy ilość suwaczków i zdjęć dodanych, w sieci jest kilka programów które za długie ciągi znaków konwertują do wymaganej (dopuszczalnej) długości.
 
Przewijanie jest ok, w końcu tekst właściwy odzyskał pierwszeństwo... a co do wielgachnych sygnaturek, to uważam, że to forum przede wszystkim ma służyć wymianie treści, a nie sygnaturek. HOWGH
 
Dobra, zgadzam się, że duże podpisy mogą drażnić - ja mam wielki i wcale mi nie przeszkadza :-p:-p:-p ale pozostawmy jakieś ograniczenia w formacie fotek, zamiast tych pasków przewijania, które powodują problem z przewinięciem calej strony. Niech najwyższa możliwa objętość zdjęcia będzie zmniejszona i po sprawie.
Trudno się dziwić osobom, które pragną widzieć swoje dzieci przy każdym wejściu na forum, np w momencie gdy piszą z pracy. A tymbardziej, że każdy pragne się cieszyć swoją pociechą i pochwalić się nią światu. :tak:
Może dajcie ludziom możliwość wyboru, tak jak wybiera się skórki, niechby można było sobie ustawić, czy chce się duże czy małe sygnaturki.

Pozdrawiam miłą obsługę ;-)
 
Dziękuję za głosy w ankiecie. Wyniki pokazują, że znacznej części forumowiczek/ów za długie sygnatury przeszkadzają w oglądaniu forum. Dlatego wprowadziłem następujące zmiany w wyświetlaniu forum:

1. w domyślnym trybie za duże sygnatury zostaną przycięte i pojawią się paski przewijania. Czyli bez zmian.

2. Dodałem dwa dodatkowe tryby wyświetlania:
- bez sygnatur - usuwa całkowicie wyświetlanie sygnatur
- pełne sygnatury - wyświetla pełne sygnatury, bez ograniczeń

Tryby wyświetlania można zmienić za pomocą listy w dolnym lewym kąciku każdej strony (obok wyboru języka). Tryb można zmieniać wedle uznania. Mam nadzieję, że dzięki takiemu rozwiązaniu większość nas będzie zadowolona :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to u mnie tak wygląda:
 

Załączniki

  • babyboom.jpg
    babyboom.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 82
  • babyboom2.jpg
    babyboom2.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Do góry