reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

macy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
3 754
Do świąt zostało co prawda jeszcze trochę czasu, ale nie od dziś wiadomo, że przygotowania do nich zajmują nam trochę. W tym wątku będziemy gromadzić informacje o pomysłach na ciekawe prezenty dla małych i dużych, piękne dekoracje - najlepiej robione własnoręcznie, smaczne jedzenie i wszystkim, co z tym magicznym czasem się wiąże.
 
reklama
Super wątek, chciałąm napisać że jestem za ale nie miałam kiedy, fajnie ze go otworzyłyście:)))
ekstra pomysły dla maluchów, mi podoba się najbardziej kolejka,
czechow super pomysł, Ty pewnie obstawiasz tą chłopięcą wersję? ;)
My mamy takiego psa bujaka ale mały jakos szybko się nim znudził, może jeszcze za wcześnie bo 2 letnia córka znajomych z niego nie schodzi:)
 
Wiw, my mamy taką kolejkę:tak:. Małemu bardzo się spodobała. Bawi się nią kilka razy dziennie, może nie jakoś super długo, ale i tak jest jedną z jego ulubionych zabawek. Ze zwierzątek upodobał sobie zwłaszcza żyrafę, a do melodyjki fajnie tańczy:-)
 
reklama
[B pisze:
topoleczka[/B];6189753]Wiw, my mamy taką kolejkę:tak:. Małemu bardzo się spodobała. Bawi się nią kilka razy dziennie, może nie jakoś super długo, ale i tak jest jedną z jego ulubionych zabawek. Ze zwierzątek upodobał sobie zwłaszcza żyrafę, a do melodyjki fajnie tańczy:-)

No chyba ją kupie na Mikołaja bo fajniusia ta kolejka, młodemy już się powoli znudziła cała góra zabawek jakie ma i tez pochowałam je na jakis tydzień, dwa az zapomni ale teraz pustka się zrobiła.... a dziś największą frajdę zrobił zwykły wiatraczek kupiony na ulicy:))))

Kurcze, nigdy nie wiadomo która zabawka sie spodoba i przypadnie do gustu?
 
Do góry