reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2010' rozpoczęty przez macy, 27 Październik 2010.

1. macy

macy Fanka BB :)

Do świąt zostało co prawda jeszcze trochę czasu, ale nie od dziś wiadomo, że przygotowania do nich zajmują nam trochę. W tym wątku będziemy gromadzić informacje o pomysłach na ciekawe prezenty dla małych i dużych, piękne dekoracje - najlepiej robione własnoręcznie, smaczne jedzenie i wszystkim, co z tym magicznym czasem się wiąże.

2. macy

macy Fanka BB :)

3. reklama
  4. czechow

czechow Moderator

5. topoleczka

topoleczka Fanka BB :)

6. Klara M

Klara M Fanka BB :)

7. Kaja_10

Kaja_10 Fanka BB :)

Fajny wątek... jacie ile już propozycji prezentowych :) Fajnie.

8. czechow

czechow Moderator

Konik jest super - moja starsza bardzo długo na nim brykała.

9. wiw

wiw Fanka BB :)

Super wątek, chciałąm napisać że jestem za ale nie miałam kiedy, fajnie ze go otworzyłyście:)))
    ekstra pomysły dla maluchów, mi podoba się najbardziej kolejka,
    czechow super pomysł, Ty pewnie obstawiasz tą chłopięcą wersję? ;)
    My mamy takiego psa bujaka ale mały jakos szybko się nim znudził, może jeszcze za wcześnie bo 2 letnia córka znajomych z niego nie schodzi:)

10. reklama
  11. topoleczka

topoleczka Fanka BB :)

Wiw, my mamy taką kolejkę:tak:. Małemu bardzo się spodobała. Bawi się nią kilka razy dziennie, może nie jakoś super długo, ale i tak jest jedną z jego ulubionych zabawek. Ze zwierzątek upodobał sobie zwłaszcza żyrafę, a do melodyjki fajnie tańczy:-)

12. wiw

wiw Fanka BB :)

No chyba ją kupie na Mikołaja bo fajniusia ta kolejka, młodemy już się powoli znudziła cała góra zabawek jakie ma i tez pochowałam je na jakis tydzień, dwa az zapomni ale teraz pustka się zrobiła.... a dziś największą frajdę zrobił zwykły wiatraczek kupiony na ulicy:))))

Kurcze, nigdy nie wiadomo która zabawka sie spodoba i przypadnie do gustu?

Poleć forum