reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

A ja jak co roku choinkę postawię przed oknem tarasowym. I to taką żywą do sufitu. Trzy koty upilnowałam to i dziecko upilnuję. I tak zawsze na dole wieszam nietłukące ozdoby, co najwyżej pomyślimy o jakimś zmocowaniu, np do karnisza, żeby Barti jej nie przewrócił. Biorę też pod uwagę taką w donicy, to nie trzeba by już do niczego mocować, bo ciężka i stabilna by była.
 
reklama
Ja jakoś nie potrafię się przekonać do żywych (takie zboczenie) - bezsensem wydaje mi się ścinanie pięknego drzewka tylko po to by postało tydzień czy dwa. Wiem, wiem można je później postarać się podadzić tylko prawda jest taka że większość z tych drzewek ma tak zmasakrowane korzenie że nic z tego sadzenia nie wychodzi.
U nas kupuje się gałęzie i tak samo pięknie pachnie w domu....
 
u nas tez zawsze sztuczna a dla zapachu gałązki. jak dla mnie szkoda drzewka ścinac...niech sobie rośnie a ja zadowolę się sztuczną chopinką.
 
Myślę tak samo:)Choć wiadomo ,że żywa najpiekniejsza.Raz mieliśmy i teraz rośnie na działce:)Przyjęła się:)

Czechow to do Ciebie miało być:)
 
ale świątecznie się zrobiło:)))))
u nas tez choina do sufitu pól pokoju zajmuje i też się zastanawiam jak mały na to zareaguje, koty się już przyzwyczaiły ale
astrid dobry pomysł z tym mcowaniem do sufitu!

macy aleś tego wkleiła, super! Ta gonsiennice mamy już kilka miesięcy, mały dostał od cioci i to jedna z niewielu zabawek które mu sie n ie znudziły i uwielbia pioseneczki z niej bo pod każdym kolorem jest inna melodyjka a poza tym dzwieki zwierzątek i opisy, bardzo fajne:)
On ogólnie lubi te duże zabawki więc chyba o jakims stoliczku dla niego pomyślę albo o kolejce którą wczesniej wkleiła chyba czechow:)
 
reklama
Do góry