reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

reklama
Klara my mieliśmy (Emilka ;) ) takiego bujaka ale słonia różowego ale ona szału na to nie miała bujała się sporadycznie za to szalała jak widziała bujaka tego co Czechow pokazała

ja raczej postanowiłam i kupuję :

26095_PE111081_S3.jpg


28564_PE078189_S3.jpg


03927_PE075898_S3.jpg


21602_PE106541_S3.jpg


jak na razie tyle i zastanawiam się nad tym jeszcze bo w sumie coś takiego mamy ale inne po Emilce
0106667_PE255046_S3.JPG
 
Gosiu, tą wieżę z kubeczków też mam w planach i to z młoteczkiem też planuję, tylko jak bylismy w ikea to nie zwróciłam uwagi ile to kosztuje bo wtedy mogłam tylko albo aż mulę kupić... Domek niet bo mamy ślimaka fisher price smakosza kloców i nie chcę dublować...
Co do bujaka- ja właśnie taki litle tickes kupiłam chrześniakowi na roczek i był szał ciał, długoooooooooo, do dziś wspominają....
Natomiast ta krowa to już kupiona przez moją siostrę, wpływa miałam na rodzaj zwierzaka, a siostra chorowała na ten bujak od kiedy C się urodził bo wiele koleżanek ma dzieciaki i te szaleją... Pozostaje trzymać kciuki by C był również w tej grupie.....

e: a ta wieża z kubeczków za 10 zł szczególnie do mnie przemawia!!! -myślę nawet C do kąpieli wrzucić by sobie przelewał wodę!!!
 
Ostatnia edycja:
Klara Emilka te kubeczki ma do teraz cześć w kąpieli część do piachu wzięła..... D też dostał je do kąpieli ale kurcze pije z nich wodę z wanienki heh mój jak go kąpał to się mu mocno zachłysnął
wiec teraz dostaje do zabawy do łóżeczka i bawi się nimi wkładając kubek w kubek

co do cen to kubki w ikea są za pół darmo bo 6,99zł a przebijanka 19,99zł wejdz na ich stronkę i zobacz tam ja sobie nawet sprawdzam czy w danej chwili towar jest dostępny by nie jechać na darmo :)
 
reklama
Ja narazie jestem w amoku jakimś i kompletnie nie mam pojęcia co kupować. Narazie zabawki jakie mamy są wystarczające plus inne sprzęta domowe i jest ubaw. Jednak święta, potem roczek... coś trzeba kompletować. Mam jednak jakies obawy przed zagraceniem się, jak też nie chcę majątku pozostawić w zabawkach.
Bardzo lubię ten wątek i podpatruję nadal ;)
 
Do góry