reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

Na stoliczek to ja już choruję i już zapowiedziałam że taki chcemy - może być używany ale ma być - ostatnio byliśmy u znajomych i mała nie dawała się od tego oderwać - strasznie lubi wszystko co świecie, gra, można przekładać, dotykać.

Moja starsza tego rodzaju puzzle uwielbiała - one są dla starszych lekko dzieci ale przecież na urodziny w styczniu już mogą być. U nas już są wyjęte zwierzaki (mam jeszcze cyfry i owoce) mała się interesuje i lubi łazić z nimi - cieszy się jak przychodzi z np. owieczką a my (ja, córa) robimy "odgłosy paszczowe" :-)

tanio-puzzle-drewniane-rozwoj-spostrzegania-i-mow-i1315687798.html
 
reklama
Na stoliczek to ja już choruję i już zapowiedziałam że taki chcemy - może być używany ale ma być - ostatnio byliśmy u znajomych i mała nie dawała się od tego oderwać - strasznie lubi wszystko co świecie, gra, można przekładać, dotykać.

Moja starsza tego rodzaju puzzle uwielbiała - one są dla starszych lekko dzieci ale przecież na urodziny w styczniu już mogą być. U nas już są wyjęte zwierzaki (mam jeszcze cyfry i owoce) mała się interesuje i lubi łazić z nimi - cieszy się jak przychodzi z np. owieczką a my (ja, córa) robimy "odgłosy paszczowe" :-)

tanio-puzzle-drewniane-rozwoj-spostrzegania-i-mow-i1315687798.html
 
Na stoliczek to ja już choruję i już zapowiedziałam że taki chcemy - może być używany ale ma być - ostatnio byliśmy u znajomych i mała nie dawała się od tego oderwać - strasznie lubi wszystko co świecie, gra, można przekładać, dotykać.

Moja starsza tego rodzaju puzzle uwielbiała - one są dla starszych lekko dzieci ale przecież na urodziny w styczniu już mogą być. U nas już są wyjęte zwierzaki (mam jeszcze cyfry i owoce) mała się interesuje i lubi łazić z nimi - cieszy się jak przychodzi z np. owieczką a my (ja, córa) robimy "odgłosy paszczowe" :-)

TANIO PUZZLE DREWNIANE Rozwój spostrzegania i mow (1315687798) - Aukcje internetowe Allegro
 
bardzo fajnie te puzzle wyglądają. moze tez się skusze. każdy juz mnie sie pyta co małej kupic pod choinke i na roczek a ja juz nie mam pomysłów. mam dosyc grających zabawek bo na koniec dnia głowa mi pęka;)
 
takich jak pokazałam i innych tego typu jest całe mnóstwo można wybierać przebierać.
Co do grających zabawek - umiem się wyłączyć no i elimnuje zabawki albo zbyt głośne albo z irytującym dźwiękiem.
 
:tak:A może macie jakieś pomysły na prezent dla początkującego przedszkolaka tj.3,5 roku?:tak:
Już ma tyle zabawek i książek że nie mam pomysłu na niebanalny prezent
 
Takie dzieciaczki już wiedzą co im się podoba - moja starsza w wieku Twojego Piotrusia uwielbiała klocki duplo - nadal uwielbia ale wtedy to był hit - pamiętam że dostała od cioci zoo i to był strzał w 10.

To sporo też zależy od osobowości - czy woli bawić się na dworze, czy woli poczytać, bawić się resorakami itp. Sądzę też że jest to dobra chwila na pierwszą grę planszową - Granna ma bardzo fajne gry Granna
 
reklama
Do góry