reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

Klara, chrześnica mojego M ma też tego pluszowego bujaka, tylko osła i prawdę mówiąc nigdy nie chciała się na nim bujać. Oby z C było inaczej.
My na Mikołaja kupiliśmy Mulę w Ikea i książkę w Smyku, o taką: Wesoła zagroda - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
Bartek ma bzika na punkcie książek, więc na pewno będzie zadowolony. W Smyku mają super książki, dobrze wydane właśnie dla maluchów, bo mają sztywne kartki.
Pod choinkę też już kupiłam książkę Boże Narodzenie i zamierzam jeszcze kupi tą kostkę EDUKACYJNA ZABAWKA INTERAKTYWNA SUPER KOSTKA 6w1 (1311423776) - Aukcje internetowe Allegro
Wiem, że moja mama przymierza się na roczek do tradycyjnego konia na biegunach, a od chrzestnych chcemy kasę, żeby kupić taki rower SUPER CENA ZOBACZ Rower SMART TRIKE ZOO-5 kolory (1306930388) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Gosiu, dzięki

Astrid - Właśnie tego osła mają dzieci znajomych i jest taki szał ...zobaczymy jak to będzie u nas..też boje się że będzie bezużyteczny, ale nastawiam się jednak pozytywnie....


Czechow co do serii - chciałam dokupić, bo sporo mamy, a tu tylko zbiorowe wydanie, pojedynczych nie idzie :no: Naszukałam się jakiś czas temu....
 
Astrid polecam ten rowerek , my już taki mamy różówy. Mąż kupił w rewelacyjnej scenie od znajomego ( nowy dał chyba 130 zł)
A Zuzka jest zachwycona jak ją pcham i goni psa:-)Jak jest cieplej to wychodzę z nią pojezdzić na warsztat do M
 
Gosiu, dzięki

Astrid - Właśnie tego osła mają dzieci znajomych i jest taki szał ...zobaczymy jak to będzie u nas..też boje się że będzie bezużyteczny, ale nastawiam się jednak pozytywnie....


Czechow co do serii - chciałam dokupić, bo sporo mamy, a tu tylko zbiorowe wydanie, pojedynczych nie idzie :no: Naszukałam się jakiś czas temu....

Co prawda tych nie pamiętam ale w wydawnictwie które wydaje ten zbiór jest również to:
Poczytaj mi mamo - NASZA KSIĘGARNIA
 
Czechow wiem ze lepszejsze pokazywałyście konie ale mi chodziło o to ze ten jet 2e1 pózniej mozna sie na nim odpychac w domu/na dworze bo on ma kółka
 
Gosiu, tą wieżę z kubeczków też mam w planach i to z młoteczkiem też planuję, tylko jak bylismy w ikea to nie zwróciłam uwagi ile to kosztuje bo wtedy mogłam tylko albo aż mulę kupić... Domek niet bo mamy ślimaka fisher price smakosza kloców i nie chcę dublować...

Klara, ta przebijanka kosztuje 19,99:-)Bardzo lubię zabawki z IKEI, też zamierzam Młodemu kupić mulę i przebijankę właśnie. A tak w ogóle choruję na to:
IKEA GOSPODARSTWO ZE ZWIERZĘTAMI LANDET (1290597655) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze takie pluszowe pojazdy z IKEI. Poza tym uważam, że seria pluszowych owoców, warzyw i ciastek jest super. Z tym, że te ostatnie to pewnie bardziej dla dziewczynek:-)
 
O kurcze nie widziałam tych owoców i ciasteczek - szkoda bo bym kupiła z całą pewnością.
Astrid - proszę bardzo - ja też kupuje
 
reklama
Klara, ta przebijanka kosztuje 19,99:-)Bardzo lubię zabawki z IKEI, też zamierzam Młodemu kupić mulę i przebijankę właśnie. A tak w ogóle choruję na to:
IKEA GOSPODARSTWO ZE ZWIERZĘTAMI LANDET (1290597655) - Aukcje internetowe Allegro
i jeszcze takie pluszowe pojazdy z IKEI. Poza tym uważam, że seria pluszowych owoców, warzyw i ciastek jest super. Z tym, że te ostatnie to pewnie bardziej dla dziewczynek:-)
wydaje mi się to drogie tzn ja bym za ten domek tyle nie dała jak dla mnie żaden szał hehe no może Dominikowi by się podobało bo to w końcu nie mi ma się podobać ;)........ ale chyba to jeszcze zabawka nie dla naszych dzieci no chyba że ty chcesz małemu teatrzyk z tego zrobić ;)
 
Do góry