reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne prezenciki

R

ruda

Gość
Witajcie, zbliżaja się Świeta, choinka, no i oczywiście prezenty :-D. Jestem ciekawa jakie macie pozmysły dla swoich pociech. Póki co Kuba zaczya bawic się lego, więc pewnie takie beda prezenty. Jednak chcielibyśmy dac mu rowniez cos innego, tyle tylko, że nie wiemy co :confused:. Zainteresowań ma pełno, jak to w tym wieku. A jakie sa wasze pomysły :tak:.
Pozdrawiam




 
reklama
a mnie zaczynaja wnerwiac reklamy zabawek ktore teraz bombarduja nasze dzieci moj mały przy kazdej mowi kupisz mi to kupisz ...
jeszcze nie wiem co dostanie tak naprawde ..
 
Fakt agusia9915, te reklamy zabawek o każdej porze dnia to tragedia. wszystkie są super najlepsze, najfajniejsze, warto je mieć itp. Szkoda, ze często cena odstrasza, a dziecko chodzi i mówi, że napisze list do Mikołaja to na pewno dostanie. Tragedia:no:, powinni zabronić puszczania reklam przed Świętami.





 
Do góry