reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2006
Postów
3 888
Miasto
Zabrze, Poland
[*] to ja tez. Za moje slonko ktore mialo urodzic sie 29.06.06, niestety serduszko zatrzymalo sie w 7 tc. :-(
 
Dołączył(a)
7 Październik 2006
Postów
7
[*]
[*]
[*] Za mojego Aniołka, o którym zawsze będę pamiętać, który odszedł w sierpniu. Na zawsze ze mną zostanie
[*]
[*]
[*]
 

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Dołączył(a)
9 Listopad 2004
Postów
16 451
Miasto
Olsztyn
Dziś,15 pażdziernika jest takie smutne Święto Wszystkich Dzieci,które za krótko były na tym świecie... Ja dzisiaj szczególnie myślę o Aniołku mojej siostry,koleżanki,mamy,cioci,babci... (*)(*)(*)(*)(*) dla wszystkich Malutkich Aniołków.
 
reklama
Do góry