reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Rozwiązania
0
Za mego braciszka(miał sie urodzic w 1984 r, niestety mama poroniła na stole ginekologicznym) Kochamy cie Kubusiu Bartłomiejku!!!

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
[*]
[*]
[*] za moją kruszynkę której nie zdążyło zacząć bić serduszko... Zawsze będę o Tobie pamiętać -Twoja mama

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
[*]
[*]
[*] za moje malenstwo ktore teraz milo by poltora roku pamietam o tobie slonko <mialo 11 tygodni>

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
[*] to ja tez. Za moje slonko ktore mialo urodzic sie 29.06.06, niestety serduszko zatrzymalo sie w 7 tc. :-(

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
(*) za mojego Aniołka, który odszedł w 10tc

Zawsze bede Cie kachac

(*) i za Wasze Aniołki

Rozwiązania
0
[*]
[*]
[*] Za mojego Aniołka, o którym zawsze będę pamiętać, który odszedł w sierpniu. Na zawsze ze mną zostanie
[*]
[*]
[*]

Gabi

maj'05 kwiecień '09
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Dziś,15 pażdziernika jest takie smutne Święto Wszystkich Dzieci,które za krótko były na tym świecie... Ja dzisiaj szczególnie myślę o Aniołku mojej siostry,koleżanki,mamy,cioci,babci... (*)(*)(*)(*)(*) dla wszystkich Malutkich Aniołków.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry