reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]


[*]
[*] za mojego Aniolka ktory odszedl 15 lipca 2005 roku ... mial urodzic sie w lutym 2006 ... zawsze bedziesz w mojej pamieci
[*]
[*] za wszystkie malenstwa w niebie
 
reklama
Zbliżają się Swięta, czas radości i spotkań rodzinnych. W naszych rodzinach brakuje Małej Istotki, która mogła spędzać z Nami te swięta!!! Chcę, żeby Nasze Aniołki kochane wiedziały, jak bardzo nam Ich brakuje i że zawsze o Nich myslimy!

Kochany Kubus zawsze będzie z Nami w sercu! gdyby udało Mu się przeżyć byłyby to Jego już piąte święta a jedynym przentem dla Niego jaki możemy mu dać to znicz na Jego małym grobie:-(

Życzę Wam Wszytskim Dziewczyny pogodnych Świąt i dużo dużo sił abyście dzielnie znosiły trud życia!
 
Moje słodkie Kochanie, dwa lata temu w Wigilię dowiedziałam się że jesteś pod moim serduszkiem... Byłam taka szczęśliwa Synusiu. A potem dowiedziałam się o Twojej chorobie :-( Tak bardzo mi smutno że musiałeś odejść tak szybko, o całe życie za szybko... :-( Bardzo mi Ciebie brakuje :-( Spij słodziutko Areczku. Myślę o Tobie każdego dnia i bardzo, bardzo Cię kocham.

Dla Ciebie Areczku (*******)
Dla wszystkich serduszek które zbyt wcześnie przestały bić(*****)
 
(*) (*) Za nasze dzieciaczki jeden aniołeczek miał się urodzic w grudniu 2002 a drugi w lipcu 2007.
(*) i za wszystkie maleństwa króre tak szybko odeszły ..............
 
[*] za mojego Aniolka, dzidziunie, ktorej serduszka nie zdazylam uslyszec... 19 styczen 2007 - 7tc.
 
zapalam światełko za wszystkie aniołki zwłaszcza za

[*][*][*]

kochaną maleńką Amelkę, która dzisiaj powiększyła grono aniołków

odeszła w brzuszku mamusi mając 7 miesięcy

niech aniołek chroni Ciebie gdy,
biegną po Twoim policzku łzy
powie jeszcze
że bez Ciebie jest mnie coraz mniej
że tak kocham Twoje rączki dwie.....

nie pozwolę Ci się więcej bać małym sercem......
 
reklama
Areczku, dzis minął kolejny miesiąc jak usnąłeś na zawsze...
Kocham Cie mój Skarbie.
Zajmujesz bardzo wazne miejsce w moim serduszku, Synku!
Światełko dla Ciebie, kochanie [****]


Dla wszystkich Malenkich Duszyczek [***]
 
Do góry