reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

[*] za mojego Aniolka, ktory oszedl 28 stycznia 2007, 7tc.
Zawsze bedziesz w mojm sercu.....
 
reklama
Nasz upragniony Aniołeczek odszedł od nas na zawsze 19.01.2007r - 7tc. Nigdy nie było nam dane usłyszeć jak bije jego malutkie serduszko...Córeczko lub Syneczku - na zawsze Pozostaniesz w naszych sercach..w naszej pamięci..twoi rodzice J i J
 
Za naszego Aniołeczka, który miał się urodzić 10.02.2006 lecz toxoplazmoza zabiła Go/Ją w 7tc :sad: Mimo tego że nie ma Cię przy nas - bardzo Cię KOCHAMY i każdego dnia o Tobie pamiętamy.Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Mama i Tatko
 
Napisalas ten post w dniu, w ktorym mialam wyrok. Dzien pozniej mialam zabieg. Swieta?? Nie musze pisac jakie...Dopiero teraz tu weszlam, w sumie nawet nie wiem czemu, bo na inne watki wchodzilam, szukalam tematow dotyczacych poronien, pustych jaj plodowych,bo wlasnie puste jajo plodowe mialam...Ten pecherzyk wciaz rosl, byl juz w 11-12 tygodniu...:-(

Zapalam swieczke dla Twojego Aniolka [*]
 
Kochany mój Aniołu. Nie miałam szans,żeby przytulić cię do siebie, nie miałam szans,żeby usłyszeć bicie Twojego serduszka, a miłość do Ciebie urosła do takich rozmiarów ,że rozrywa mnie od środka.

Kocham Cie mój Jasiu Aniołki <*><*><*><*><*><*>
 
reklama
Do góry