reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
To juz taki kawał czasu! Z kazdym rokiem miało byc lepiej a jest ... szkoda gadać. Wczoraj ojciec mojej Niebiańskiej córeczki napisał mi sms-a "Pamiętam!". Miłe, bo choc juz od dawna nie jestesmy razem o pamięta, to naprawde wspaniałe uczucie wiedząc że o naszym maleństwie pamięta ktos jeszcze.
Dziekuję Ci Radku!
 
Areczku, światełko dla Ciebie Synku kochany (*) Wciąż o Tobie pamiętam i bardzo kocham...

Światełka dla wszystkich maleńkich serduszek, które zbyt wcześnie przestały bić (*****)
 
Proszę o modlitwę za mojego Kubusia, urodził się przedwcześnie i zmarł w 7 m-cu ciąży 28-03-2002 roku.
Chyba nie było jeszcze dnia w którym bym o Tobie nie myslała Kochana Kruszynko!
 
Moje maleńkie szczęscie tak krótko z nami byłeś...ale na zawsze w sercach pozostaniesz..
Kocham Cię mój Aniołku
 
reklama
(*)(*)(*) za mojego Aniołka, który odszedł w kwietniu 2006.
Mialeś urodzic sie na początku grudnia...

i za wszytkie malenkie Aniołki, które za wczesnie odeszly (*)(*)(*)
 
Do góry