reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Już 6 lat a jakby to było wczoraj w białej trumience na biało ubrany mój Aniołeczku kochany
Byłeś ,jesteś i zawsze będziesz naszym największym skarbem
dla Ciebie ***
 
[*] Dla mojego Aniołka, mojego Kochanego Maleństwa,ktore odeszło od nas wczoraj (29.08.11) :((( i dla mojego drugiego Aniołka, którego nie ma juz z nami prawie siedem miesiecy:(
[*] Mam nadzieje, że odnaleźliście się w niebie moje Skarby. Bardzo Was kocham
[*]
[*]
 
[*][*][*]Światełko pamięci dla mojego synka Bruna[*][*][*]20tc.,zm.31.08.2011.Kocham Cię mój skarbie nad życie,nie potrafię bez Ciebie żyć.Dałeś mi 20 najwspanialszych tygodni w moim życiu,nigdy Cię nie zapomnę.
 
Sielsko – Anielsko jest Tobie w Niebie
A w pustym domu brakuje Ciebie
Jak mam przytulić postać skrzydlatą ?
Kto będzie wołał Mamo i Tato ?
Kto stos zabawek z kąta wygoni ?
Kto schowa kamyk w maleńkiej dłoni ?
Pytań tysiące – w zamian MILCZENIE
W oczach mam rozpacz, w duszy zmęczenie
I tylko liczyć mi pozostało,
Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą
Gdy poza czasem, poza przestrzenią,
Gdzieś poza ciałem, gdzieś poza Ziemią
Gdy przerwać zdołam rozumu ramy
W pełni Miłości – znów się spotkamy....
Pytam po ludzku – Jak to się stanie ?
Ja jeszcze nie wiem – Ty wiesz KOCHANIE...
8 miesięcy temu wezwał Cię Bóg :( odeszłaś tak cicho, cichuteńko... A w Naszych sercach jest ogromna rana :( Tak strasznie tęsknimy Amelko :( znowu wraca pytanie dlaczego??? Nadal nie słyszę odpowiedzi :( {(*)}{(*)}{(*)}{(*)}
 
Kochanie za miesiąc świętowalibyśmy twoje drugie urodziny...ciągle cię kocham i ciągle tęsknię. dziękuję ci za wszystko , za to że przy nas jesteś Kocham cię Mama
[*]
[*]
[*]
 
reklama
Do góry