reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

światło w nocy

reklama
U nas tez zapalone, ale przyciemniłam już i widze, że mały lepiej zasypia. A po karmieniu sie już tak nie rozbudza. Można go nawet przewinać i zaśnie potem bez problemu.
Ale chyba pokuszę się i od 3 mies. zacznę mu gasić. No bo jak długo mozna spać przy zapalonym świetle? :sorry:
 
U nas tez zapalone, ale przyciemniłam już i widze, że mały lepiej zasypia. A po karmieniu sie już tak nie rozbudza. Można go nawet przewinać i zaśnie potem bez problemu.
Ale chyba pokuszę się i od 3 mies. zacznę mu gasić. No bo jak długo mozna spać przy zapalonym świetle? :sorry:
hah no własnie.ja krótko wytrzymałam.na karmienie zapalałam i jak mała pojadła to gasiłam i ona od razu w "kimono":-Dale głupia byłam że po 8tyg.dałam smoczka:wściekła/y:no cóż.....
 
my tylko tydzień z lampką potem tylko włańczałam na zmiane pampersa bo do karmienia nie było mi potrzebne


Znajoma miała fajną lampke reagującą na płacz. jak dzidzi płakało to lampka sie włańczała, tylko żeby ją zgasić trzeba było wstać
 
No właśnie córce muszę kupic taką lampę z mlecznym światłem. Doradzicie gdzie dorwać?
 
Zobacz sobie takie lampy w Leroy Merlin. W sklepie mają spory wybór, jeśli masz ich sklep stacjonarny w okolicy mozesz wybrać się i zobaczyć na żywo, aczkolwiek uważam, że w sklepie jest o wiele większy wybór lamp. Szczególnie jeśli chodzi o pokoje dziecięce ;)
Na tej stronie możesz przejrzec sobie ich lampy sufitowe oraz stojące ( mają też takie niewielkie nocne, które wkłada się bezpośrednio do kontaktu).

W sumie to przy jakim oświetleniu dziecko zasypia, zależy całkowicie od dziecka. Moja starsza córka zasypiała w całkowitej ciemności oraz musiałam jej nawet kupić zasłony zaciemniające do pokoju. Młodsza córka inaczej. Musi mieć właczoną lampkę nawet w nocy ( mam delikatną która daje mleczne swiatło, dokładnie model na fotografii poniżej). Kiedy nie ma włączonej lampy i obudzi się w nocy, wpada w panikę.
main.jpg
 
Do góry