reklama

światło w nocy

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez Inga_00, 9 Listopad 2009.

1. Inga_00

Inga_00 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    drogie mamy, mam pytanko. Czy wasze maleństwa śpią przy świetle? Ja nie przemyślałam tego i od początku spaliśmy przy lampce (synek śpi z nami w pokoju) i teraz tego trochę żałuję. Dla mnie to było wygodne ponieważ w każdej chwili mogłam wstać i zerknąć co się dzieje bez ewentualnego budzenia. A teraz mój maluszek nie chce spać bez światła. :crazy:Jak jest w waszym przypadku?

2. Camel84

Camel84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek śpi w ciemności od początku i nie mam takiego problemu. Ale z drugiej strony myślę, że to wcale kłopotu nie rozwiązuje, bo przecież w starszym wieku dopiero przychodzą nocne lęki i dziecko prędzej czy później może się bać ciemności nawet jeżeli od urodzenia śpi bez lampki.

3. reklama
  4. doveinred

doveinred my little precious...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Narazie to dziecku "wydaje mi sie" nie przeszkadza jak jest ciemno dlatego moj synak tez spi w ciemnosciach. Camel tak jak powiedzialas, dopiero w starszym wieku przychodza leki jak zaczyna dzialac wyobraznia dziecka.

5. mamaola

mamaola Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek na początku spał przy lampce ale rachunek za prąd:szok: i marudzący mąż że sie nie wysypia zmusiły mnie do zgaszenia lampki....o dziwo młodemu to nie przeszkadzalo co wiecej spał nawet lepiej.....teraz swiatła w nocy jak wstaje wogóle nie zapalam a synek jak sie przebudzi nie przeszkadza mu ze jest ciemno.....

6. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na początku przez kilka dni spałyśmy z lampką a po jakimś tygodniu już nie.jak mała się budziła na karmienie to zapalałam po porostu światło.terrorystka śpi w łóżeczku.już nie je w nocy i śpi ze zgaszonym światłem.pozdrawiam

7. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas też spanie jest przy zgaszonym świetle :tak:
    Aczkolwiek egipskich ciemności niema, bo latarnia za oknem :eek::sorry:

8. gonia82

gonia82 kwietniowa mama Kacperka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas identycznie.:-) Tylko 2 noce po powrocie ze szpitala paliła się lampka. A teraz to mały nawet woli zasypiać jak jest ciemniej. Jak w pokoju ma zapaloną lampkę podczas zasypiania to nacąga na siebie kołderkę, albo zakrywa się rączkami:-D:-p

9. brown.kate

brown.kate Mama Misi i Kici

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja mala spi w "egipskich ciemnosciach". Zaslaniam na noc zaslony i w pokoju jest naprawde dosc ciemno. W dzien tez spi w polmroku, przy zaslonietych zaslonach. Ale wcale sie z tego nie ciesze:no:, bo wystarczy, ze zapale mala lampke, to mala juz sie budzi, pewnie mysli, ze juz rano i trzeba wstawac:tak:.

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas Julia zasypia przy delikatnym swiatełku z lampki, potem gaszę i jej to nie przeszkadza. W nocy jak się budzi na jedzonko to kiedyś zapalałam małą lampkę dotykową ktora wisiała nad łóżeczkiem, ale w niej się ciągle żarówki przepalały i to mnie wkurzało.:-D teraz w nocy nie pale wogole swiatła tyle ze nie zasłaniam okien wiec jako tako z podwórka od lamp jest w miare widno, na tyle żeby widzieć gdzie trafiam butelką:-D:-D:-D

12. xena666

xena666

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas tez zgaszone. jak zostawalam na noc sama to zostawialam zaświecone ale gorzej dziecko spało;-)

Poleć forum