reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świeżo upieczone mamusie :)

Ojejku Miju jak się czyta Twój komentarz to tak się chce już tulić bobaska...
Oj kiedy ja się doczekam naszej Kruszynki ??? Nasz maluszek wcale się nie spieszy... wiem że jeszcze troszkę zostało do porodu, ale tak bardzo już chcę je zobaczyć... i usłyszeć ;D
Miju może zjadłaś orzechy albo coś ciężko strawnego a może maleństwo poprostu miało taki dzień :) Życzę wszystkiego naj... :)
PS. Ojej pamiętam jak pokazywałaś 1 fotkę brzuszka a tu Twoja Kruszynka ma już 9 dni :) Ojejku... żeby mi tak szyyybko zleciało do porodu... czemu to nie zależy ode mnie kiedy chcę urodzić :) Twój maluszek Cię posłuchał w brzuszku a mój swojej mamusi nie chce :laugh: :laugh: :laugh:

Pozdrawiam :) Buziaczki :*
 
reklama
Dodeczka może jakieś przekupstwo...tylko trzeba dobrze utrafić....a z takimi maluszkami to nic nie wiadomo na co mogą mieć chęć ;D
Trzymam kciuki zebyś jak najszybciej sie rozdwoiła, wiem jak ciężko się czeka .Ale to już naprawde blisko,pomyśl ile już mineło :)
 
Witam. Moja córcia jak na razie jest jak aniołek- tylko cycuś a potem palulu, troszkę czasami sobie nieświadomie pogaworzy i oczkami obejrzy świat wokół ale wszystko ze spokojem. Jak na razie tylko je i kupcia hehe i tak na zmiane.
Jeśli chodzi o diete to przez 4 tygodnie najlepiej wszystko lekkostrawne- w szpitalu dostałam małą rozpiskę co mi wolno a co nie więc zaraz przepiszę:
- jemy potrawy gotowane, duszone w jarzynach na oleju lub pieczone w folii, potraw smażonych należy unikać ewentualnie spożywać jak najmniej.
Niewskazane są:
- potrawy tłuste, smażone,
-potrawy wzdymające: groch, fasola, fasolka szparagowa, grzyby, gotowana kapusta,
- konserwy i kiszonki,
- cebula i czosnek,
-kwaśne owoce, owoce pestkowe, cytrusy /dozwolony plasterek cytryny do herbaty hehe/
- soki z puszek i pudełek,
- czekolada, większe ilości cukru,
- kawa naturalna, mocna herbata,
- alkohol,
- ostre przyprawy, potrawy pikantne,
- napoje zimne i gazowane,
- nowalijki należy spożywać ostrożnie i w małych ilościach, stopniowo, bardzo dobrze umyte,
- mleko należy spożywać ze względu na dużą zawartość łatwo przyswajalnego wapnia. Wskazane jest zastąpienie części mleka jogurtem naturalnym i serami.
Mija jak znajdziesz jakąś fajną dietę dla karmiących to podeślij bo ja już chyba monotonnie i nudno się odżywiam ;D . Pozdrowionka dla wszystkich - Agnieszka
 
Super opisy,napewno sie przydaja i napewno sie nie rozpisujecie kazde slowo przez Was pisane jest przez nas a napewno przemnie pochlaniane. ;D
Jak tylko moglabym zapytac jak rodzilyscie lozysko naturalnie czy dawano Wam jakis srodek przyspieszajacy i ile to trwalo.Z gory dziekuje.
 
Miju dziekuję za wsparcie ;D hihihi :)

Zgadzam się z Lwicą bo ja również jak Ona pochałniam wasze wiadomości, więc piszcie jak najwięcej !!! :)

Mam pytanko: czy czuć moment w którym wypada czop ??? Czy trzeba sprawdzać :) Bo ja taka nieświadoma ::) :D

Pozdrawiam gorąco i ślę całuski dla Maluszków :-*
 
czesc kobietki. Jeśli chodzi o rodzenie łożyska to u mnie trwało to w sumie jakieś 20 min i poszło naturalnie już, a odejscie czopa mialam akurat dzien przed porodem podczas kąpieli wiec nie odczuwalne. ozdrowionka - ągnieszka
 
ja poczułam jak mi czop wypadl -to tak jak by mi się okres zaczynał,nie wiem jak było u ciebie przed ciązą
A łozysko urodziłam naturalnie zaraz 10-15 min po urodzeniu małaego,jeden mały skorcz i po wszystkim,ledwo to zauwazyłam bo cały czas patrzyłam co robią małemu :)
 
Miju dzieki za odpowiedź :)
Oh ja tak ostatnio chciałam szybciutko JUŻ rodzić a dziś się dowiedziałam że 26 mam egzamin więc jakoś mam zamiar wytrwać do 27 ;D No może nawet do 2 bo wtedy też mam egzamin ;D Więc miałabym spokojniejszą głowę :) Ale tak naprawdę to nie ważne kiedy, ważne żeby całe i zdrowe ... no i poród jak najlżejszy :)
Oh Wy macie to już za sobą :) My jeszcze troszkę i też będziemy żyć porodowymi wspomnieniami ;D hihihi :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Jej, jak ja nie moge sie doczekac swojej kolejki :-[ :-[ :-[ A tu mi doktor w szpitalu mowi, ze jeszcze nic sie nie zmienia :-[ Az sie biedna poplakalam...
 
Do góry