reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świeżo upieczone mamuśki kontynuacja symptomów zbliżającego się porodu :)

Luthiew to jej powiedz, że może w książkach tak ząbki wychodzą ale w życiu nie koniecznie :p

Jak sweterek zrobię to się pochwalę puki co skończyłam wczoraj przód i biorę się za tył:) Mam nadzieję, że na Mikołaja będzie gotowy.
 
reklama
Ciekawe, jak będę się uczyc na egzamin skoro ona uczy inaczej jak jest.. na pewno mi się pomiesza :))
YoungLady, jak tam sweterek? ja dziś zrobiłam Laurce golfo-szalik, będzie jej baardzo cieplutko. zabieram się za rękawiczki do kompletu :)
DSC_0237.jpg
 
a co jest w sobotę? czy taki sobie cel po prostu ustaliłaś? ja dziś wróciłam do robienia swojej chusty i powiem Ci, masakra. robie i robie i robie i co przymierzam to jeszcze za mało... męczą i zniechęcają mnie takie robótki
 
dziś przyjeżdżają do Mai dziadkowie i chciałam skończyć sweterek na dziś ale niestety siła wyższa... za mało włóczki mam :p I mam sweterek z jednym rękawem :) Dzięki Luthiew za książkę, pooglądałam ale i tak robiłam na wyczucie, bo już przód i tył zrobiłam i tylko troszkę się posiłkowałam :) Myślę, że sweterek wyszedł całkiem fajnie tylko jeszcze jeden rękaw w poniedziałek wydziergam i będzie ok :)

A dziś za mną ciężka noc... a właściwie do bardzo długa i ciężka noc...
Maja dziś spała pierwszą noc w swoim pokoiku... do 1 było super spała jak zabita, a jak my chcieliśmy się położyć zaczęło się przebudzanie, kręcenie, popłakiwanie i w sumie może zdrzemnęłam się ze 3 godziny :( padam... ale już wiem co było przyczyną... brak poduszki, bo jak zasnęła to bez, a nie chciałam jej już podkładać pod główkę, o 4:30 jak jej dałam jednak podusię zasnęła jak zabita aż do pobudki o 6:30.
 
a moja Laura śpi jeszcze bez podusi... to źle?
miałam dziś w gościnie teściów i rezultat taki, ze Laura nie chce spać. ehh coś mi się wydaje, że czeka mnie ciężka noc też..
 
u nas są goście z noclegiem, ale Maja już śpi, choć też ciężko było ją uśpić mimo, że od 13 nie spała. Dziś śpimy z nią i odstępujemy swoją sypialnię, bo jeszcze w salonie nie ma na czym gości położyć :p Mam nadzieję, że to ją przekona do ładnego spania u siebie :)
 
reklama
Luthiew masz niesamowity talent,szliczny ten szaliczek. Ja od paru dni jestem baardzo wyspana,bo Nadia budzi sie dopiero o 5 rano,dostaje jesc i dalej spi tak do 9.Oby jej sie to predko nie zmienilo:)wczoraj mala kobietka przegladala sie w lusterku,tak sie cieszyla,az w koncu zapragnela dotknac raczka lusterka,niestety zimne i twarde wiec sie wystraszyla i zaczela plakac,ale dalej chetnie sie przeglada...mala modeleczka:)
 
Do góry