reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

hej mam do Was pytanko :-) Byłam na ostatniej wizycie u ginekologa ;-) stan szyjki to 1,5 - 1,5 - 1,5 :-D i lekarz mówi że poród to kwestia dni :-) i na pewno urodzę przed terminem:-p ale.... słuchajcie- skoro podał mi lekarz rozwarcie nr.1 i nr.2 to znaczy ze czopa już nie mam? :szok: :-D (ze niby kiedy od wypadl Hehe )
 
reklama
hej mam do Was pytanko :-) Byłam na ostatniej wizycie u ginekologa ;-) stan szyjki to 1,5 - 1,5 - 1,5 :-D i lekarz mówi że poród to kwestia dni :-) i na pewno urodzę przed terminem:-p ale.... słuchajcie- skoro podał mi lekarz rozwarcie nr.1 i nr.2 to znaczy ze czopa już nie mam? :szok: :-D (ze niby kiedy od wypadl Hehe )

ja mialam juz rozwarcie na 1 cm i czop dalej siedzial:) kilka dni po tym polecial:)
 
Witam kolejnego dnia jak można zauważyć my dalej w jednym ciele no niestety ale coraz bardziej nasilają sie bóle doszły do tego mdłości i silniejsze osłabienie może to coś z tego bedzie chociaż i tak jutro odwiedzamy szpital :/ to w sumie moze juz do jutra czekac
 
Hej dziewczyny,
wątki
"Już za pare dni poród ! Samopoczucie, objawy przepowiadające i czekanie:)" oraz
"Symptomy zbliżajacego się porodu"
zostały połączone.

Moderator
 
Ja też tu jestem i oczywiście niema żadnych postępów, czuję się tak samo jak wczoraj i nie sądzę aby cokolwiek miało się ruszyć. Przechodzę jakieś dziwne załamanie, mam już serdecznie dość tego czekania i męczenia się, nogi mi wczoraj tak spuchły że myślałam że mi je rozerwie, dłonie tak samo a do tego głowa tak mnie bolała że niemalże wyzionęłam ducha...
Do tego dzisiaj ten głupi mecz który oczywiście będę musiała oglądać, mam naprawdę serdecznie dość wszystkiego i wszystkich:(
 
Ja też tu jestem i oczywiście niema żadnych postępów, czuję się tak samo jak wczoraj i nie sądzę aby cokolwiek miało się ruszyć. Przechodzę jakieś dziwne załamanie, mam już serdecznie dość tego czekania i męczenia się, nogi mi wczoraj tak spuchły że myślałam że mi je rozerwie, dłonie tak samo a do tego głowa tak mnie bolała że niemalże wyzionęłam ducha...
Do tego dzisiaj ten głupi mecz który oczywiście będę musiała oglądać, mam naprawdę serdecznie dość wszystkiego i wszystkich:(

Misslena kochana ja o Tobie ciagle mysle kochana... kurcze bidulka..a moze malenstwo wytrwa do konca 40tyg.....
a mowili ci kedy masz sie satwic u lekarza? czy jakas wizyta cie jeszcze czeka?
 
Misslena kochana ja o Tobie ciagle mysle kochana... kurcze bidulka..a moze malenstwo wytrwa do konca 40tyg.....
a mowili ci kedy masz sie satwic u lekarza? czy jakas wizyta cie jeszcze czeka?

Wizytę mam dopiero 22 lipca, tak więc jeszcze prawie 2 tygodnie:szok: Ja się chyba wykończę, jak nie zejdę z powodu tych bolących nóg to pewnie zejdę z przemęczenia... ale może to przemęczenie doprowadzi do tego że się coś zacznie, chociaż straciłam nadzieję:(
 
Wizytę mam dopiero 22 lipca, tak więc jeszcze prawie 2 tygodnie:szok: Ja się chyba wykończę, jak nie zejdę z powodu tych bolących nóg to pewnie zejdę z przemęczenia... ale może to przemęczenie doprowadzi do tego że się coś zacznie, chociaż straciłam nadzieję:(

a czemu nogi cie bola?
od opuchlizny?
ja mam nadzieje ze 2 tyg to juz nie bedziesz sie meczyc.
 
reklama
Sama nie wiem czemu, nie są tak strasznie spuchnięte ale bardzo bolą mnie podbicia... jakbym miała tam potworne siniaki:(
Ja też mam taką nadzieję, bo chyba sobie palnę w łeb:(

mam nadzieje ze kremy chlodzace wlasnie dla ciezarnych kupilas sobie i smarujesz.. ja pamietam jak juz z mezem bylam bardzo spiaca ale jak co wieczor musial nasmaorwac mi cialo kremem na rozstepy bo mam gigantyczne i nogi wlansie tym chlodzacym kremem.. i ktoregos razu pomylil je i tak dziwnie chlodnow brzuch mi bylo i po chwili sie zaczelismy smiac bo sie skapnelam ze chlodzacym brzuch mi posmarował:)
 
Do góry