reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
halo!! ja ciagle w domciu!! czekam juz teraz do jutrzejszej wizyty no i do soboty!! ale sie ciesze!!!:):):)
 
Cześć dziewczyny ja z majówek.
Tak zaglądam tu od czasu do czsu zeby sie dowiedziec czy moze u mnie to sie juz zaczyna, patrząc po waszych objawach.
Ale raczej nie. Mam rózne ale nie tyle na raz.
LILITH pomyślnych wiesci od gin.
 
witam wszystkie przyszle mamuski :laugh: ja juz jeden porod mam za soba teraz oczekuje w listopadzie na drugi wiecie nie jest tak zle urodzic nie moge powiedziec ze to slodycz ale da sie przezyc poprzedni porod przeszlam piec lat temu i wiecie z calego tego przezycia pamietam jaka bylam zadziwiona jak moj organizm poradzil sobie jakby sam reagowal na skurcze i w odpowiednim momencie parlam ale najpiekniejsze uczucie to ujrzenie po raz pierwszy wlasnego dzidziusia pamietam jak plakalam ze szczescia to najpiekniejsze uczucie jakiego moze doznac kobieta gdy trzymacie juz ta malo istotke nic nie jest wazne nawet to ze ktos szyje krocze nawet tego nie poczulam nie wiem kiedy wyszlo lozysko byla tylko wazna ta mala istotka obok mnie naprawde warto doznac tych uczuc to najpiekniejsze chwile nie bojcie sie porodu kobiety rodza od poczatku swiata pozdrawiam serdecznie ;)
 
Witam wszystkie Przyszłe Mamuśki !!!
Jestem obecnie w 32 tygodniu ciąży i w 31 dopadły mnie te pierwsze bóle dlatego zainteresował mnie ten temat. Boli mnie rownież w krzyżu i czuję kłucie szyjki macicy a no i często twardnieje mi brzuszek. Wiem, że to jeszcze oczywiscie nie czas ale jak czytam wasze posty to mam wrazenie ze to juz bardzo niedługo. Maluszek rozwija się prawidłowo a gin pytała mnie ostatnio czy to moja druga ciąża bo mam nisko osadzoną macicę nie wiem czy to cos znaczy. W każdym razie bardzo fajny temat i czytam wszystko od deski do deski :-) Pozdrawiam Was Wzystkie !!
 
u mnie zaczelo sie w ten sposob ze o 22h.zaczely mi wady uchodzic,na poczatku myslalam ze popuscilam ,ze dzizdzia mnie kapla w pecherz czy cos w tym rodzaju,ale tak "popuszczalam co jakies 10 minut ,a nawet czesciej.o 24 zaczelam sie zbierac do szpitala,o 2 bylam w szpitalu i faktycznie okazalo sie ze to juz
 
[l;vj;lj/ bl/bcolor=Green][/color
Hej!!!
Jestem w 36,5 tyg. ciąży i bacznie obserwuję swoje ciało i nie mogę się doczekać kiedy to się skończy. Bardzo che już być po...Dwa dni temu znalazłam u siebie coś w rodzaju śluzu, wygladało to jak białko jajk tylko gęstsze i było żółtawe. Nie wiem co mam o tym mysleć. Już chyba wszędzie czytałam i nie wiem co to było. Teraz nie mam praktycnzie żadnych upławów, śluzu czy czegoś takiego. W większości publikacji pisze, że czop jest podbarwiony krwią a w moim przypadku nic nie było i stąd moje wątpliwości. Skurcze nieregularne juz mam jakis czas, boli mnie podbrzusze - tak jak przy okresie - a ból w krzużu jest czasem nie do zniesienia...Od wczoraj zauważyłam, że mam takie "okresy" regularnych skurczy, :-[ tak jest np przez godzinę i np. co jakieś 10 min. Sama jestem w szoku i nie mam zielonego pojęcia co to może byc. Bzikuję???? ;D Może za bardzo próbuję wsłuchać się w sowje ciało...Powiedzcie, proszę, co o tym sądzicie :) termin mam na 16 czerwca, ale czuję już od dłuższego czasu, że to już niedługo. A ja chcę już... ::)
 
reklama
Do góry