reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

reklama
Witaj :)
m_1982 mamy mały problem, bo dziewczyny z grupy zamkniętej, w tym i ja, nie bardzo Cię kojarzą, nie mają zdania. Boimy sie szpiegów z szafki :D Możesz nam coś o sobie napisac i powiedzieć dlaczego chciałabyś z nami się calymi dniami w grupie nudzic? :D

Pozdrawiam :)
 
ja mam prośbe do chcących wpaśc do nas na ploty na grupę zamknietą - zgłaszajcie sie na szafce do tych osób które tu widzicie i z któymi mialyscie kiedykolwiek kontakt i które was - najlepiej pozytywnie - kojarzą
 
Ostatnia edycja:
Witam, wszystkie emigrantki szafkowe :) moj szafowy nick to lemonka30, tutaj jako BabyB haha, no nic za glupote trzeba płacić.
Rycząca 30, mama 2 ccudownych dzieciaków, emigrantka nieststy nie tylko szafkowa. Zaznaczam, że pragnę do Was dołączyć, żeby na luzaku i bez ciśnien pogadać nie tylko o kupkach i słoiczkach haha, ale tez o pierdach i trudach i znojach dnia codziennego, nie tylko z perspektywy matki, ale także zwyczajnej, szczerej babki.
Pozdrawiam serdecznie i obiecuję, słowo harcerki nie będę węszyć :)
 
no to czekaj teraz na zaproszonko do nasz:D

tu jest taka inna społeczość - wyluzowana, spokojniejsza:) nikt nikogo nie ciśnie
 
reklama
Do góry