reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał nocny

Net-ka - może to marne pocieszenie, ale zawsze coś - mój Pawełek ma 6 dni, i też mamy małe wariatkowo - w dzień super śpi, nawet po 3 godziny, tak, że muszę odciagać trochę mleka laktatorem, żeby sobie i piersiom ulżyć, bo chcą pęknąć i bolą. Za to w nocy - pierwszy sen po kąpieli - 2 do 4 godzin, a potem już średnio co godzinę, półtorej pobudka. Do tego okresy nocnego czuwania, kiedy nie chce spać dzisiaj tak walczyliśmy chyba 2 gdziny - on w zasadzie najedzony, w moich piersiach chwilowa posucha, a Paweł o spaniu ani myśli.
I tak dzisiejsza noc w skrócie wyglądała następujaco (patrzyłam za każdym razem na zegarek przy łóżku, żeby sprawdzić ile spał):
19 - kąpiel + cyc
22.20 - pobudka po spaniu + cyc (prawie godzinę!!!)
23.20-1.30 - nie śpimy
w końcu zasnął
2.30 - pobudka + cyc
4.49 - pobudka + cyc
i spanie do 8.00!!!!

I tak jak Ty czekam z utęsknieniem na moment, kiedy dla Pawełka noc to bedzie noc, a dzień dniem.
Pamiętam, że mój starszy syn też przez pierwsze tygodnie potrafił budzić się na cyca nawet co godzinę.
 
reklama
nie ma się co martwić moja córeczka wstawała co 30min myslałam że padne ale po paru razach zaczeła juz lepiej spać i dzisiaj mamy spokój budzi sie różnie :-)
 
Do góry