reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
witam wszystkie ciężarówki:-)
mam dylemat Mam okazję kupic super wózek ale nie wiem czy to nie zawcześnie co o tym myslicie Prosze o wasze zdanie:-)
 
Jeśli to faktycznie okazja to ja bym kupiła :tak: Najgorszy okres mamy za sobą, a zanim się obejrzymy zrobi się jesień i zima i dzieci się urodzą.
 
a ty juz kupiłas cos?

Mam już ciuszki dla maleństwa, wózek mam w hurtowni zamówiony (bo zażyczyłam sobie kolor zielony) a na stanie go nie było. Ma przyjechać za jakieś 2 tygodnie. Wolę zrobić zakupy póki jeszcze mogę i nie jest mi ciężko. Niewiem jak to będzie zimą, a niechciałabym, aby ktoś za mnie decydował
 
tez kurcze mialam duza okazje na moj ukochany wozek! ale nie kupilam, bo wlasnie myslalam ze sie wyglupie... ale skoro tak juz robicie to moze tez teraz jak bede miala okazje to biore...
 
Ja na Allegro znalazłam wózek który chcę kupić po bardzo dobrej cenie, ale był różowy, a ja ciągle nie wiem czy będzie kolejny synuś czy wymarzona córcia. Mam nadzieję że w czwartek się dowiem i też zaczynam polować na okazję :-D
 
reklama
Ja zamówiłam na Allegro śliczny kombinezon z łapkami i uszami misia. Nie mogłam się naprawdę powstrzymać. Teraz czekam jak przyjedzie:-D:-D:-D
 
Do góry