reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie covid podczas KP

Vi89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
32
Dziewczyny czy szczepilyscie się karmiąc piersia? Ja trochę sie boje córeczka ma 5 tygodni. Rozważam Jonsona. Czy któraś z Was szczepiła się ta szczepionka podczas KP? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
 
reklama
Mój lekarz twierdzi że to szczepionka najbliższa tradycyjnym szczepionkom. Przyznam że boję się tych nowych szczepionek mRNA :/
 
Dziewczyny czy szczepilyscie się karmiąc piersia? Ja trochę sie boje córeczka ma 5 tygodni. Rozważam Jonsona. Czy któraś z Was szczepiła się ta szczepionka podczas KP? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
Szczepilam się Pfizerem podczas karmienia piersią(z tym że moje dziecko było już wtedy starsze)
 
Ja szczepilam się pfizer , córka miała 2 miesiące z hakiem , karmiłam normalnie i wszystko ok , natomiast mi powiedziano ze tylko pfizer lub moderna
 
reklama
Szczepiłam się pierwsza dawka jak córka miała miesiąc. Zaufałalam badaniom i wybrałam pfizera. Teraz będę się szczepic trzecia dawka jeśli będę dalej kp
 
Do góry