reklama

Szczepionki

reklama
Renata współczuję malcowi.Trzeba uważać bardzo z kleszczami.Zresztą my dorośli też powinniśmy na nie uważać.a wyciągałaś kiedyś sama kleszcza?Czy zawsze do lekarza?

Kania po tym szczepieniu może wystąpić gorączka nawet w dziewiątym dniu po,więc trzymamy kciuki żeby jednak wszystko było super.U nas niestety gorączka była i tez jakoś po takim dłuższym czasie,na pewno po ponad tygodniu od szczepienia.
 
Ostatnia edycja:
KANIA dokładnie. Najgorsze jest to, że jeżeli to rzeczywiście zostanie zatwierdzone to "góra" stwierdzając, że zbliża się epidemia nooo nie wiem - świńskiej grypy np. będzie nas mogła ZMUSIĆ do szczepienia siebie i dzieci. A kto na tym zarabia? wiadomo - Ci co bezpiecznie w fotelach sobie siedzą i o wszystkim decydują :baffled: wkurza mnie to tym bardziej, że coraz bardziej ograniczają wolność obywateli. a wiadomo, że skoro jest taka ustawa to na dobrą sprawę mogą sobie to co chcą robić w kwestii szczepień :angry::crazy::wściekła/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry