reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

reklama
no wlasnie a ja mam dylemat czy trzeba trzymac sie kwestii wymagan wagowych fotelika czy wiekowej? moja ma 9 miesiecy a ze jest piorko to jeszcze jej sporo brakuje do wymagan wagowych fotelika kolejnego bo takowy jest od 9 kg a my jeszcze do 7 nie dobilismy....jak to jest?
 
hej, wróciliśmy z Bartkiem z basenu... bosssko :)

Topoleczka, my już jeździmy w foteliku 9-18 od wakacji, Bartek po prostu się nie mieścił do nosidła i wściekał się niemiłosiernie. Waży ponad 13kg a i długi jest też :)

Ogólnie nie lubi jeździć i nie wiem już jak go zabawiać bo my dużo podróżujemy a trasy z młodym to jest mordęga, najcześciej wyjeżdżamy na noc, żeby przespał podróż. Może macie jakieś sposoby na awantury w samochodzie?
 
[B pisze:
Sel[/B];6157879]no wlasnie a ja mam dylemat czy trzeba trzymac sie kwestii wymagan wagowych fotelika czy wiekowej? moja ma 9 miesiecy a ze jest piorko to jeszcze jej sporo brakuje do wymagan wagowych fotelika kolejnego bo takowy jest od 9 kg a my jeszcze do 7 nie dobilismy....jak to jest?

My zmienilismy fotelik latem na 9-18 i mały ważył wtedy 8kg ale tez już nie miescił się w poprzednim. Najważniejsze żeby dziecko już samo siedziało i miało wystarczająco silny kark, wiec jeśli nawet nie ma wagi to Alusia to motorykę ma swietną, :) wiec spoko może już w foteliku przodem jezdzić :)))
A jak dzisiejsza nocka, wszystko ok, bo jeszcze nie nadrobiłam ...?
 
Nasz fotelik był do 11kg, nogi wystawały, pół głowy też, więc nie mieliśmy wyboru, ale mała już siedziała stabilnie, więc problemu nie było. Ale szok przy pierwszej przejażdżce bezcenny ;-)
 
dzieki dziewczyny za rady dot. fotelika musze z moim pogadac i pewnie soon kupimy malej fotel krolewski bo na szerokosc mala powoli ma malo wygodnie i syrki jej wystaja.

U nas narazie spokoj ale mala marudzi bo tata juz powinien przyjsc a go nima....biedna nie rozumie ze tata dzisiaj ma wychodne a chcialaby poszalec z tata...ja niestety nie mam tyle sily zeby sie z nia bawic po tatowemu.... no nic jakos sobie damy rade. Milego wieczorka idziemy.
 
Ostatnia edycja:
:) my mamy do 10kg Dominik prawie tyle ma pomału się rozglądam za nowym bo w kurtce ledwo się dopina w nim ale na szerokość jest ok tak samo główka nie wystaje jeszcze wiec jak piszę pomału się rozglądam :)
 
reklama
Pasibrzyuch super ten co chciałaś kupić,nie widziałąm ich wcześniej ale w rankingach to chyba romer jest pierwszy?

Sel super że Alicja po swojemu szaleje;)
 
Do góry