reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

we wtorek idziemy na pierwsze zajęcia, zobaczymy co i jak... mam nadzieję, że będzie fajnie
 
reklama
wróciłam po podbojach w szkole rodzenia. Było całkiem sympatycznie, poćwiczyłyśmy- czułam jak mi sie wszystko rozciaga, pooddychałyśmy, pokreciłysmy dupciami i też było smiesznie tylko że te ciężarne takie spięte troche były, próbowałam tych ludzi troszku rozruszać.. ale wiadomo wszyscy pierwszy raz to troche stremowani:)
Po ćwiczeniach był wykład o ciąży, większość rzeczy wiedziałam ale nie wszystko :tak: a potem od razu wizyta na porodówce:) która wyglada tak:
 
jak widzicie wszystko jest czyste, schludne i w miarę nowoczesne (wyłączajac łóżko) no i wszedzie śa te lampy antybakteryjne, cały oddział położniczo ginekologiczny jest po remoncie i wygląda bardzo... przytulnie- serio:D
sa 4 sale do rodzenia i 20 łóżek w pokojach 1 i 2 osobowych- większych nie ma :tak: Dzidzia jest cały czas z mamą, tata może być ciągle przy nas obojgu. Oddział noworodkowy i patologii ciązy jest super nowocześnie wyposazony w razie W, a mnie standardy oferowane wystarczą, a mam tam 3 min autkiem :tak: jest bardzo cieplutko na salach, sa nowoczesne laktatory i nie ma ograniczenia godziń odwiedzin taty :)
 
odnośnie samego wykładu, pani jest ok- czyli do zniesienia, jest tutejszą położną i dostaliśmy gadżety :)
generalnie chyba tam wróce :p i mysle że moze mi się spodobać. Przyszła mama chrzestna Eryka wymiękła- głód ją zmeczył po półtora godzinie, w sumie i tak niezły wynik :-D
Zajęcia trwają 2 godzinki i kosztują 25 pLN od sztuki a sztuk do nabycia jest 7, czyli skonczymy w 31 tc.
No to tyle, jak pytania są to czekam i chetnie odpowiem:) A całośc dotyczy szpitala w zdrojach w szczecinie na mącznej
 
Tam to dopiero pięknie jest :szok: aja sie zachwycam że u mnie czysto :-p , bez porównania- cudo masz tam kachasek :) jak zobaczyłybyście na przykład szpital na POmorzanach w Szczecinie to byście padły- obrzydlistwo :baffled:
 
Oj Sorga, to ja jak rodziłam sześć lat temu w Poznaniu na polnej, to miałam już łóżko sterowane elektroniczne, łazienkę tylko dla mnie, łóżeczko dla dziecka i wyobraź sobie, że ponieważ był to koniec grudnia to miałam na porodówce...choinkę :-D :laugh2:
 
reklama
Do góry