reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szkola w Wilanowie, na Mokotowie, Ursynowie

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2005
Postów
11
Poszukuje dla synka szkoly podstawowej (publicznej lub spolecznej) w Wilanowie, na Mokotowie lub Ursynowie. Czy macie jakies doswiadczenia dobre albo zle ze szkolami z tej okolicy.
 
reklama
Hej
Ja mieszkam na Mokotowie, ale moja córka chodzi do szkoły już prawie w centrum (albo już w centrum? - chyba raczej tak). Szkoła jesteśmy zachwycone, jak dla mnie poziom ok (jak na razie oczywiście) , w rankingach szkół tez nie najgorzej. Jakby co to mogę Ci przesłać linka do strony szkoły na priva tylko daj znać.

Co do szkól na Mokotowie to znam jedną która jest koło mojego bloku. Zdecydowanie jej nie polecam. Prawie wszystkie moje koleżanki mają w niej dzieci od pierwszaków do 6 klasy. Bardzo narzekają. Dyrektorka tej szkoły jest zdecydowanie lepszą menagerką niż pedagogiem.  Poziom raczej słaby, podejście do ucznió nie takie jak można sobie wymarzyć - generalnie klapa. Szkoła ma klasy pierwsze na rano i na tzw popołudnie (czyli lekcje gdzies od 10.00 rano) .
Mało brakowało żeby moja córa do niej chodziła. Ale teraz bardzo się cieszę że trafiła gdzie indziej.
Nie mogę napisać na forum o jakiej szkole piszę ale jesli bedziesz chciała to równiez na priva podam numer szkoły i adres  :)

A, jeszcze jeśli chodzi o szkołę do której chodzi moja córka to są w niej klasy zwykłe ale szkoła generalnie jest sportowa. Posiada dwa oddziały zwykłe i dwa sportowe. Czyli cztery klasy pierwsze. Wszystkie na 8.00 rano. Opieka solidna , nauka , moim zdaniem , porzadna.

Pozdrawiam , daj znac czy chcesz te namiary
 
Bardzo dziekuje za info. Akurat ta szkola to nasza szkola rejonowa, wiec milo to wiedziec. Czy Twoja cora chodzi do czesci sportowej czy normalnej ;).
 
Ja swoja córke zapisalam do nowej szkoly jest to placówka Akademia Bystrzak na Ursynowie , jest rownież w Piasecznie . Są tam zajęcia artystyczne , kursy tańca , nauczciele mają bardzo dobre podejscie do uczniów. Jest również kólko teatralne . Moja córka jest bardzo zadowolona z tej szkoly .
 
Właśnie znalazłam tam kontakt mają dużą ofertę dla dzieci prowadzą zajęcia dodatkowe więc może i ja zapiszę tam swoje bliźniaki ponieważ za rok zaczyna nam się szkoła taka Akademia pomogła by im w stawianiu pierwszych kroków w drodze do edukacji.
 
Do góry