reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkolny debiut

reklama
Może pierwszoklasisty jeszcze nie mam ale powiem ci Agnexx że szok ostatnio przeżyłam jak sąsiadka powiedziała mi że się zastanawia czy synka nie zapisac na nauczanie domowe bo ona nie wie jak sobie dziecko w szkole samo poradzi...
Dodam że chłopak nie umie się sam ubrac, załozyc butów,czy sam zjeść.
Ot taki dzikus wychowany
 
Takie matki to bym powiesiła... :( robi z dziecka niedołęge... ::) a później będzie płakać razem z nim, że taki niezaradny. Kontakt z dziećmi jest bardzo ważny. Kiedy obserwowałam, jak mój Patryk zmienił się odkąd zaczął chodzic do przedszkola to byłam w szoku... :o to nie to samo dziecko... ;D
Dzieci wychowujemy dla świata, a nie dla siebie... :)
 
Ojej, wieki mnie tu nie było ::)
Moja Dominika poszła od wrzesnia do I klasy, emocji troche było, teraz nauka... w I klasie to nie jest jeszcze tak źle. Wszystko, jak narazie łatwe, do zrozumienia ... Chociaz zdarza się, ze poprosi o pomoc , żeby jej wytłumaczyć ;-)
A jak twój chłopak w I klasie ? Moja ogólnie jest zadowolona i cieszy się, że chodzi do skzoły już :D
 
Moj synek, tez od wrzesnia idzie do I klasy. Na razie zastanawiamy sie nad wyborem szkoly.
 
Patryk radzi sobie w szkole bardzo dobrze. :) jestem zadowolona z jego wyników. Wiem, że to dopiero pierwsza klasa... ::) mam nadzieję, że to jego zaangażowanie pozostanie na dłużej. ;)
 
Agnexx- w tym wieku dzieci nie ucza się dla siebie, tylko dla rodziców.
Kiedy zobaczy, że cieszycie się z jego postepów, że jest to dla Was ważne- będzie dobrze zmotywowany do nauki :)
 
malgosia_76 córka Niki idzie programem didasco, może wpadnie tu któregoś dnia i cos na ten temat skrobnie. U nas w szkole I klasy mają program didasco. Moja jako IIgo klasistka się nie zalapala. Nasz szkola jest zdaje sie pierwszą w Warszawie szkoła państwową która ten program wdrozyła. Bo do tej pory didasco bylo tylko w szkolach prywatnych.
 
reklama
[FONT=&quot]Tomek juz pol roku chodzi dzielnie do pierwszej klasy. calkiem mu sie w szkole podoba nie ma jakis wiekszych problemow z nauka, calkiem ladnei czyta i coraz lepiejj idzie mu pisanie. troche sie ym wszystkim stresowal moze przez pierwsze 2 tygodnie ale teraz chodzi z przyjmnoscia. juz ma tez kilku takich lepszych kolegow wiec chyba wszystko jest dobrze[/FONT]
 
Do góry