reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

Dołączył(a)
31 Marzec 2008
Postów
4
Witam!Naleze do Mamusiek Wrześniowych!(Chcociaz najprawdopodobniej bede miala cesarke pod koniec sierpnia.)Mój lekarz pracuje w Matce Polce.Chcialabym poznać Mamuski które mają zamiar tam rodzic.W kwietniu 2007 rodzilam tam synka i bylo ok.Moze jest tutaj jakas Mama która tez ma termin na sierpien/wrzesnien.
Razem będzie razniej

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam.:-)tak sie składa ze ja mam termin porodu na wrzesien:tak:ale obawiam sie niestety ze troche pózniej bo na 29 dopiero.synka takze rodziłam w "iczmp":happy:pozdrawiam
 
niestety "darmowy" poród w Salve Medica, czyli refundowany przez NFZ kosztuje 2,900 i przysluguje tylko 10 porodow miesiecznie. Na pewno jest juz kolejka...
 
ja zamierzam rodzic w salve..niestety to jest PRYWATNA klinika która rzadzi sie swoimi prawami.trudno zeby ktos zainwestował pieniądze swoje w budowe i sprzęt a teraz nagle każdy mógł rodzic za darmo...taka podpisano umowe z nfz i nic na to nie poradzimy...tyle oni refunduja reszte tzreba pokryc samemu...nie rozumiem tylko oburzenia niektórych,ż ejak to trzeba płacic jednych satc innych nie stac itp...no sory ale moze jak ktos dziecko posyła do prywatnej szkoły bo tak chce to co nie wolno mu?ja rodze na dniach i tez nie do końca wiem ile mi zwórca i czy wogóle...mój wybór...moge zrezygnowac z innych rzeczy dla tego waznego wydarzenia...takze jesli ktos chciaby inf na temat jak wyglada poród w salve można pytac mysle pod koniec marca....powinnam już byc po...pozdrawiam
 
Witam wszystkich. Dziewczyny czy któraś z was rodziła w sterlingu? Jestem w ciąży i myślałam o tym aby tam rodzić ale zastanawiam się czy jest tam dobra opieka? Może któraś z was korzystała z poradni ginekologicznej przy sterlingu i rodziła tam. Wiem też że prowadzą tam szkołe rodzenia. Pozdrawiam:-)
 
Witam!
Ja również będę rodzić we wrześniu i rozważam możliwość porodu w MP. Doradźcie dobrego ginekologa z tego szpitala, takiego który nie będzie robił problemu z CC. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 
reklama
Witam,dziewczyny!

Mam termin na połowę grudnia 2009 r., będę rodzic w Madurowiczu. Czy któreś z Was mają terminy przybliżone mojego i będą rodzic właśnie w tym szpitalu? Proponuję się poznac, nie będziemy takie samotne podczas pobytu w szpitalu! :-)

Mam jeszcze pytanie dotyczące szkoły rodzenia w tym samym szpitalu. Czy są jakieś forumowiczki, które mają zamiar zapisac się na zajęcia za ok.3-4 tygodnie?

Całuję Was gorąco!!!
 
Do góry