reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Cześć dziewczęnta:-D
Ja rodziłam 2 miesiące temu w 2 w Bydgoszczy i czułam się jak w szpitalu prywatnym połozna przy mnie biegała mogłam pochodzić,poskakać na piłce,dostałam znieczulenie za darmo poprostu poród po ludzku.Nie miałam nic opłacone ani nic po znajomości.Jeśli chodzi o poród 5 gwiazdek,natomiast sala na której leżałam zimno okna okryte kocami i jeden grzejnik podłoczony do prądu na całą sale.
W Bizielu rodziłam 4 lata temu i ogólnie MASAKRA poród i sala.Potem leżałam 2 tygonie z maluszkiem bo zarazili go bakteriami coli:wściekła/y:.Z całego serca nie polecam!!!:no:
 
reklama
Witam!!!

Zgadzam się co do tego że w salach zimno i koce na oknach ale w zamian rewelacyjna opieka...ale wiecie co,teraz to remontują i normalnie robią luksus :tak::tak::tak:,rewelacja,mam nadzieję że się wyrobią do lipca...bo mam termin...trzymam za nich kciuki :-) ...

pozdrawiam :-)
 
dzięki Dziewczyny !!!!
ja już jestem spokojniejsza, duzo spokojniejsza, choć dopiero jestem na początku mojej ciąży to kwestia porodu spędzała mi sen z powiek, a teraz już mi lepiej;-)
 
Hej Dziewczyny! Ja też dałam się przekonać do Dwójki, choć jest przed remontem,nie ma tam luksusów,pewnie najważniejsza jest opieka i podejście.Co z tego że Biziel jest odremontowany,jak trzeba mieć znajomości i nie dają znieczulenia,poporodowa opieka też wiele do życzenia pozostawia.. Fakt jest taki że coraz więcej kobiet wali do Biziela,coż ich wybór..ja wole 2kę. Tam z resztą sama się urodziłam podobnie jak połowa Bydki..
Kobitki napiszcie jeszcze coś wiecej o Dwójce...
 
6 marca urodziłam zdrową cudną córeczkę Juliankę, w dwójce oczywiście :-)
muszę stwierdzić, że tym razem dieta była lepsza niż 3 lata temu, opieka po porodzie dobra, wyszłam do domu po 24h, tak jak poprzednio - generalnie nie mam zastrzeżeń
 
też mam wiele dobrego do poiedzenia na temat tego szpitala :tak: poród rodzinny to koszt tylko fartucha dla męża, choć sala do porodów rodzinnych jest tylko jedna i trzeba liczyc się z tym, że poród będzie się odbywał (jak u mnie) w takiej małej salce tylko z KTG, łózkiem i krzesłem. Opieka moim zdaniem świetna, położne proponują poród aktywny, pielęgniarki noworodkowe też bardzo miłe. Bardzo podobała mi się też praca pani neonatolog - zaangażowana, doświadczona, uprzejma. Jedyne co by się przydało to remont sal poporodowych, no i jedzenie nienajlepsze.
 
a my nawet fartucha nie kupowaliśmy - bo mój poród był ekspresowy ;-) ale mąż był przy mnie cały czas, przecinał pępowinę i pod tym względem też było super
 
Po waszych wypowiedziach wybioer sie do 2 pomimo ze bylam zdecydowana na Biziela to wole dobra opieke niz ladna sale :) bradzo pomogl mi ten temat w wyborze szpitala :)) pozdrawiam :))
 
reklama
mam pytanie od rodzacych juz kobiałek w 2 co trzeba wziasc dla dziecka ze soba??? Mam na mysli reczniczek rozek kocy??? BO ciuszki to wiem i kosmetyki ale nie wiem jak z reczniczkiem i reszta???
 
Do góry