reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Bylam ostatnio bo myślałam, ze to już ;) Musiałam mi przyjechać do ambulatorium czyli to budynku gdzie jest poradnia i patologia . Rejestrowałam się tam gdzie się rejestruje do lekarzy. A wiecie jak może wygląda przyjecie na oddział? Mam skierowanie na I piętro ale nie wiem czy od razu mam tam iść czy wcześniej do ambulatorium?
 
Bambo najpierw rejestracja / ambulatorium, kaza Ci czekac i po jakims czasie poproszą Cie do któregos pokoju tam beda wypełniac karte z Twoimi danymi, zmierza cisnienie hmm i chyba tyle, odesla Cie do szatni mozesz tam zostawic rzeczy lub nie i później Pani z szatni zawiezie Cie na oddział i tam juz połozne Cie pokieruja :) Szybkich rozwiazan :)
 
Dzięki za informacje;) W czwartek już idę do szpitala wiec jak wrócę to coś naskrobie;) chociaz ja tez jak większość dziewczyn ide na cc
 
Raczej tak:) Dzidzia jest malutka i nie wiadomo czy nie zaczekaja do nastepnego tygodnia. Pracuję nad masa więc może w piatek bede po:) Wiem, ze mam być przyjeta na I piętro
 
reklama
No mi przesuneli z 14 stycznia to był 39 tydz na 18 stycznia czyli na 39 t 4 dz. Maluch sie urodził mały bo 2900 :) bedzie dobrze jesczez jak trafisz na mojego lekarza to nie bedziesz miała blizny prawie :) Ja po cc śmigałam normlanie jak wyszłam ze szpitala:)tylko wez duzo wodyyy i sucharki
 
Do góry