reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital

Gabi19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2019
Postów
33
Cześć Wszystkim.

W kilku słowach streszczę to co mnie trapi i moze Któraś z Was będzie umiała mi pomóc. 3 lata temu urodziłam martwa córeczkę na początku 33 tygodnia ciąży. Lekarze stwierdzili, ze to wynik kolizji pępowinowej. Dwa lata temu puste jajeczko, bez zarodka. Obecnie jestem 30+3 i leżę w szpitalu na obserwacji. Wyniki ktg mam dobre, szyjka się nie skraca, dzidzia zdrowa, ale... Mój szkrab ma za dużo wód do pluskania AFI -24. Do tego dochodzi dosyć spora waga bo 1800g. W piątek wypiszą mnie ze szpitala (mój gin do 9 września jest na urlopie), i każą mi szukać czegoś w Warszawie aby mnie przyjęli:(.( z wyższym stopniem referyncyjności). Nie dostanę żadnego skierowania i przyznam się szczerze, ze nawet nie wiem jak mam to zrobić:(. Mój gin na ostatniej wizycie powiedział, żebym ten czas 32-33 tydzień spędziła w szpitalu na obserwacji. Znacie może jakiś szpital, który jest w stanie przyjac mnie prywatnie? Bo boje się, ze Karowa, Inlancka, Kasprzaka mnie nie przyjmą bo mogą nie znaleźć podstaw do hospitalizacji.
 
reklama
Będę próbowała. Dzisiaj KTg miałam ponad godzinę bo mała sie wierciła plus jeden skurcz prawie 60 wyszedł. Lekarz tylko pokręcił głową. Tak dla zainteresowanych. 770 zł doba plus badania oddzielnie.
 
Do góry