reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez padiqq, 25 Sierpień 2005.

1. padiqq

padiqq styczeń`06 październik`07

Właśnie w tym szpitalu zamierzam urodzic swoje pierwsze dziecko. Słyszałam kilka pozytywnych opinii od kolezanek , których dzieci przyszły na świat w tym szpitalu. Narzekały jedynie na niewygodne , pozarywane łóżka na salach poporodowych.

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WASZE OPINIE NA TEMAT TEGO SZPITALA I PRACUJĄCEGO W NIM PERSONELU.

POZDRAWIAM SERDECZNIE

PADIQQ

2. opium621

opium621 Początkująca w BB

Witam,
    czy szpital Madurowicza to ten na ul. Wileńskiej w Łodzi?

3. reklama
  4. padiqq

Tak to właśnie ten szpital.

5. olga.t

olga.t Zaciekawiona BB

dlaczego wybralas akurat ten szpital? jest to twoj rejon czy z jakiegos innego powodu?
    tez jestem z lodzi, aczkolwiek przebywam za granica.moje pierwsze dziecko urodzilam w lodzi,w szpitalu na przyrodniczej.jestem wlasnie w 7 m-cu drugiej ciazy i tez chce tam rodzic.bylam zachwycona,jesli w ogole mozna uzywac tego okreslenie przy porodzie,kiedy rodzilam mojego synka w szpitalu im.jordana.dlatego tez drugie tez mam zamiar wlasnie tam urodzic, ale ciekawa jestem opinii na temat innych szpitali. bo z pewnoscia wiele lat temu bylo inaczej, ale wiem tylko, ze moja mam rodzila w madurowiczu mojego brata i byla zalamana...

6. padiqq

Olga.t!

Teraz już nie ma szpitali rejonowych i można wybrać taki jaki ci będzie najbardziej odpowiadał.
    Dlaczego akurat ten szpital? Mój lekarz prowadzący jest z tego właśnie szpitala, pracuje tam też żona mojego szefa. Poza tym tak jak wcześniej pisałam rodziło tam kilka moich koleżanek i były zadowolone. Zresztą ile osób tyle opinii.
    A twoja mama to dawno rodziła tam twojego brata?

Pozdrawiam!

7. xylia

xylia Gość

Mam termin na 20 grudnia. Na dzień dzisiejszy chcę rodzić w Rydygierze. Co o nim sądzicie Mamy z Łodzi?

8. ruda_asia

ruda_asia Aktywna w BB

cześć. Ja też jestem z Łodzi.
    Też zastanawialam się nad Rydygierem ale zdecydowalam się na Kopernika. Koleżanka rodziła w rydygierze i mi odradziła.

9. Editt

Editt Początkująca w BB

Cześć od niedawna mieszkam w Łodzi i zupełnie nie wiem, jaki szpital wybrać. Mój lekarz prowadzący pracuje w Madurowiczu, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na temat tego szpitala. Będę wdzięczna za listę sprawdzonych szpitali, również klinik prywatnych, w których warto rodzić :)

10. reklama
  11. przeminiki

przeminiki Początkująca w BB

Witam
    Ja mam termin na 30 stycznia i zastanawiam sie nad Madurowiczem i nad Kopernikiem i sama nie wiem. Macie jakies nowe informacje na temat tych szpitali .Pozdrowionka

12. phantas

phantas Majóweczka 2005

Witam

ja rodziłam w Rydygierze i jestem zadowolona. Kolejne dziecko (mam nadzieję że to za rok będzie) też będę tam rodziła.

Poleć forum