reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

padiqq

styczeń`06 październik`07
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Właśnie w tym szpitalu zamierzam urodzic swoje pierwsze dziecko. Słyszałam kilka pozytywnych opinii od kolezanek , których dzieci przyszły na świat w tym szpitalu. Narzekały jedynie na niewygodne , pozarywane łóżka na salach poporodowych.

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WASZE OPINIE NA TEMAT TEGO SZPITALA I PRACUJĄCEGO W NIM PERSONELU.

POZDRAWIAM SERDECZNIE

PADIQQ

reklama
Rozwiązania
0
dlaczego wybralas akurat ten szpital? jest to twoj rejon czy z jakiegos innego powodu?
tez jestem z lodzi, aczkolwiek przebywam za granica.moje pierwsze dziecko urodzilam w lodzi,w szpitalu na przyrodniczej.jestem wlasnie w 7 m-cu drugiej ciazy i tez chce tam rodzic.bylam zachwycona,jesli w ogole mozna uzywac tego okreslenie przy porodzie,kiedy rodzilam mojego synka w szpitalu im.jordana.dlatego tez drugie tez mam zamiar wlasnie tam urodzic, ale ciekawa jestem opinii na temat innych szpitali. bo z pewnoscia wiele lat temu bylo inaczej, ale wiem tylko, ze moja mam rodzila w madurowiczu mojego brata i byla zalamana...

padiqq

styczeń`06 październik`07
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Olga.t!

Teraz już nie ma szpitali rejonowych i można wybrać taki jaki ci będzie najbardziej odpowiadał.
Dlaczego akurat ten szpital? Mój lekarz prowadzący jest z tego właśnie szpitala, pracuje tam też żona mojego szefa. Poza tym tak jak wcześniej pisałam rodziło tam kilka moich koleżanek i były zadowolone. Zresztą ile osób tyle opinii.
A twoja mama to dawno rodziła tam twojego brata?

Pozdrawiam!

X

xylia

Gość
Mam termin na 20 grudnia. Na dzień dzisiejszy chcę rodzić w Rydygierze. Co o nim sądzicie Mamy z Łodzi?

ruda_asia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
cześć. Ja też jestem z Łodzi.
Też zastanawialam się nad Rydygierem ale zdecydowalam się na Kopernika. Koleżanka rodziła w rydygierze i mi odradziła.

Rozwiązania
0
Cześć od niedawna mieszkam w Łodzi i zupełnie nie wiem, jaki szpital wybrać. Mój lekarz prowadzący pracuje w Madurowiczu, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na temat tego szpitala. Będę wdzięczna za listę sprawdzonych szpitali, również klinik prywatnych, w których warto rodzić :)

Rozwiązania
0
Witam
Ja mam termin na 30 stycznia i zastanawiam sie nad Madurowiczem i nad Kopernikiem i sama nie wiem. Macie jakies nowe informacje na temat tych szpitali .Pozdrowionka

reklama

phantas

Majóweczka 2005
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Witam

ja rodziłam w Rydygierze i jestem zadowolona. Kolejne dziecko (mam nadzieję że to za rok będzie) też będę tam rodziła.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
martakratka Szpitale, lekarze, położne- CHORZÓW. Poleć szpital, lekarza, położną 2
Gosik93 LUBLIN Lekarze Położne Szpitale Prywatnie i NFZ Poleć szpital, lekarza, położną 0
yoohoosek Szpitale, lekarze, położne, znieczulenia, SN vs. CC Archiwum kwiecień 2013 145
L BYDGOSZCZ- najlepsi lekarze, położne, szpitale Poleć szpital, lekarza, położną 19
J Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH Poleć szpital, lekarza, położną 437
M Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA Poleć szpital, lekarza, położną 2463
krupka Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu Poznań 516
D Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW Poleć szpital, lekarza, położną 599
M Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO Poleć szpital, lekarza, położną 327
A Szpitale położnicze - województwo opolskie Ciąża, poród, połóg 2
HappyBabyMama Szpitale Dzieci urodzone w styczniu 2017 3
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
marqueess Szpitale ze znieczuleniem na dolnym śląsku Poleć szpital, lekarza, położną 2
sa_raa LISTY zakupowo/szpitale Dzieci urodzone w czerwcu 2013 0
Z szpitale,opieka medyczna,wizyty u lekarzy,badania...we Wloszech Mamy z Włoch 4
martttika poród - szpitale Białystok 138
nice-girl Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić. Dzieci urodzone w styczniu 2012 84
ala_83 Szpitale, kliniki, ginekolodzy KRAKÓW Poleć szpital, lekarza, położną 5
C PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd Archiwum mam lutowych'11 199
U Rzeszowskie szpitale Rzeszów 15
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
natalucha Szpitale:) jaki wybrac w Poznaniu Poleć szpital, lekarza, położną 5
agadaria Szpitale w Szczecinie Poleć szpital, lekarza, położną 25
ninjacorps szpitale - co gdzie i jak... Dzieci urodzone w marcu 2008 54
B szpitale - poród Dzieci urodzone w marcu 2006r. 66
T Szpitale dziecięce Zdrowe dziecko 22
Niuńka Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW Poleć szpital, lekarza, położną 624
Ineczka ginekolodzi i szpitale - Rzeszów Poleć szpital, lekarza, położną 24
Izabelka Szpitale w Elblągu Poleć szpital, lekarza, położną 68
SIABA Szpitale i prywatne kliniki POZNAN Poleć szpital, lekarza, położną 786
anija szpitale wrzesniowe Dzieci urodzone we wrześniu 2005 77
M RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!! Poleć szpital, lekarza, położną 32
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
N Poronienie - lekarze - wielkopolska i porada Ciąża po poronieniu 22
E Lekarze Wałbrzych Poleć szpital, lekarza, położną 0
I Ginekolog a inni lekarze Potrzebuję porady 2
U Lekarze odmawiają zbadania dziecka. Potrzebuję porady 18
Somlonce Pomozcie w wyborze dobrego ginekologa od nfz dla Potrzebuję porady 4
F Test Pappa/lekarze Potrzebuję porady 11
E Lekarze-Paranoja Ciąża, poród, połóg 4
Lidia90 Szpital, położne, lekarze BOCHNIA, BRZESKO Poleć szpital, lekarza, położną 19
Z Polscy lekarze w okolicach Leer i Wiesmoor- ginekolog Mamy z Niemiec 0
I Polscy lekarze w Holandii Mamy z Holandii 5
kosmata_mama Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń Bielsko-Biała 31
masebi 2 tygodnie kaszlu i chrypy, a lekarze nie wiedzą co to Zdrowe dziecko 13
mama2006 POLECANI Lekarze oraz Gabinety wykonujące USGie Dzieci urodzone w lutym 2012 19
kamcia* Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady Mamy z Irlandii 124
truska5 Lekarze w województwie - bez komentarzy! Kielce i okolice 1
Mili_22 Ginekolodzy, położne, pediatrzy i lekarze innych specjalizacji Piła 37
vici Lekarze,niainie itp.czyli opieka nad maluchem Mamy z Austrii 21