reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

na Przyrodniczje juz nie ma porodówki :(( czego bardzo żałuje, bo odkąd dojrzałam do macierzyństwa to myślałam tylko o tym szpitalu ...
 
reklama
Moja kolezanka jest z łodzi. leczy sie u lekarza jaworskiego.
mam pytanie czy to dobry lekarz???
prosze odpowiedzcie:)
 
Witaj Elpis.
Jestem drugi raz w ciąży i zdecydowałam się na poród w Rydygielu pierwsze dziecko też tam rodziłam i byłam bardzo zadowolona z opieki,jeśli chodzi o Madurowicza to rodziła tam moja koleżanka i mówiła że gdyby się zdecydowała na drugie dziecko to Madurowicz byłby ostatnim szpitalem w którym by rodziła.Zresztą pamiętasz co się działo w tym szpitalu wiem że teraz na pewno sie zmieniło ale zawsze te złe wiadomości pozostają w naszych głowach.Zresztą mojej drugiej koleżanki dziecko było właśnie ofiarą tej zarazy która panowała w tym szpitalu no to sama rozumiesz.Nie wiem czy Ty akurat patrzysz na takie rzeczy ale Rydygiel jako jedyny szpital posiada certyfikat UNICEF i mówią o nim "szpital przyjazny dziecku" bo ja akurat tak :)
Nie chcę tak zachwalać tego szpitala ale dla mnie był ok.Pozdrawiam


[/ur

Pomyłka.
 
Witaj Elpis.
Jestem drugi raz w ciąży i zdecydowałam się na poród w Rydygielu pierwsze dziecko też tam rodziłam i byłam bardzo zadowolona z opieki,jeśli chodzi o Madurowicza to rodziła tam moja koleżanka i mówiła że gdyby się zdecydowała na drugie dziecko to Madurowicz byłby ostatnim szpitalem w którym by rodziła.Zresztą pamiętasz co się działo w tym szpitalu wiem że teraz na pewno sie zmieniło ale zawsze te złe wiadomości pozostają w naszych głowach.Zresztą mojej drugiej koleżanki dziecko było właśnie ofiarą tej zarazy która panowała w tym szpitalu no to sama rozumiesz.Nie wiem czy Ty akurat patrzysz na takie rzeczy ale Rydygiel jako jedyny szpital posiada certyfikat UNICEF i mówią o nim "szpital przyjazny dziecku" bo ja akurat tak :-)
Nie chcę tak zachwalać tego szpitala ale dla mnie był ok.Pozdrawiam



Teraz lepiej :)
 
Dziękuej Aniu :)
Wlasnie to, że został uznany za "przyjaznu dziecku" mnie skłoniło, zeby sie nim zainteresowac... Madurowicz po tamtych akcjach jest odnowiony, ale ktos mi powiedzial, ze mają talent do hodowania róznych swinstw (w stylu tamtych zarazków)
I chyba tez pojde do Rydgiera... Moze się spotkamy? Bo też jestes "lipcóweczka"? Widzialam Cie na naszym watku kika razy:)))
 
Witaj.
A już myślałam że nie będziemy miały okazji się poznać :)
Ja mam termin porodu na 15 lipca więc jak dobrze pójdzie to się spotkamy w Rydygierze :)


 
:) no to jak dwie z BB jednoczesnie sie zjawia w szpitalu to z nami nikt nie wygra :)))
 
Rodziłam w Madurowiczu i naprawdę jestem zadowolona. W ciąży byłam pod opieką dr.Tylińskiego z w/w szpitala. Napewno już nie zmienię ginekologa , chyba że mój pan doktor przejdzie na emeryturę. Mogę wam też z czystym sumieniem polecić dr.Kuzmecką przyjmująca w przychodni przyszpitalnej -dobry lekarz i bardzo ciepła osoba. Co do samego szpitala to też nie można się do niczego przyczepić. Miły personel, fachowa opieka, ładne sale. Opieka jest super zarówno przed jak i po porodzie. Na porodówce są osobne pokoje dla każdej rodzącej, zapewniające poczucie intymności. Trochę kiepskawe jedzenie, małe porcje, ale tak to jest chyba w większości szpitali. No i w niektórych salach są stare , pozarywane łóżka , ale to też da się wytrzymać.
 
reklama
Padiqq - a powiedz mi czy za poród z mężem sie płaci? Masz jakąs "zaufaną" położną czy poszłas na zywioł ?
 
Do góry