reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Moją ciążę prowadzi pani dr U.Kowalska-Koprek z Madurowicza, czy któraś z Was słyszała jakieś opinie na jej temat?
Będę wdzięczna, bo nie wiem czy nie zmienić lekarza, mój mąż nie chce żebym rodziła w Łodzi.
POzdrawiam
 
reklama
Renee ja tez wybralam ten szpital po przyrodniczej jeden z bardziej kameralnych i spokojnych miejsc tylko jedna nie wygoda jest to szpital kliniczny wiec moga cie wizytowac studencji a nie mozesz odmowic..lekarze zgrana brygada pod dobrym profesorem wiec bez obaw jezeli tobie jest wygodniej rodzic w lodzi przekonaj meza bo to ty rodzisz a nie on....!!!! ja myslalam nad szpitalem w koszalinie i w plocku sa bardzo popularne i chwalone oraz za wyjazdem do niemiec ale to juz odpadlo za daleko i pozatym chyba bez sensu...
 
Lucyann, dzięki za opinię, ale to z tymi wizytacjami studentów to mi się zdecydowanie nie podoba!!!!!!!!!!!!!!!! I wydaje mi sie, że nie masz racji, pacjentka zawsze ma prawo nie zgodzić się żeby przy badaniu były obecne osoby postronne i rodzaj szpitala nie ma tu nic do rzeczy. A obowiązkiem lekarza jest spytać czy badana wyraża zgodę na "widownię"!Mnie osobiście wkurza cos takiego bo wiem jaka jest rzeczywistość czyli jeżeli nikt się nie sprzeciwi żaden lekarz nawet nie napomknie że pacjentka może się nie zgodzić. Ja na takie coś nie pójdę, niech inni szanują moją intymność!!!
 

lekarzy w woj. lodzkim
Mam pytanie odnosnie lekarzy w woj. lodzkim - wyroznilam miasta w temacie. Czy ktoras z Was jest w stanie powiedziec cos na ten temat? Bede wdzieczna za informacje gdzie warto uderzyc i gdzie sie leczyc, chodzi mi o lekarzy i przychodnie/gabinety gdzie przyjmuja (najlepiej publicznie, ale prywatnie rowniez).


dr Perenc
Czy ktoras z Was wie moze rowniez gdzie obecnie przyjmuje dr Perenc (czy jest w jakiejkolwiek przychodni, bo na madurowicza nie mam jej i nie wiadomo czy gdziekolwiek przyjmuje pacjentki, oprocz chyba dzialanosci prywatnej).

Bede wdzieczna za informacje i rady! :)

Pozdrawiam
 
Witam!
Kilka uwag: Szpital na Przyrodnicze to nie Madurowicz i nie jest kliniczny. Nie pracuje tam równiez prof. Kowalska. Madurowicz znajduje sie na Wileńskiej W takim szpitalu jak na Przyrodniczej musisz wyrazić zgodę na obecność studentów a w Madurowiczu maja obowiazek uczyc studentów i taka zgoda nie jest potrzebna. mają podpisaną umowę z uczelnia i to twoja decyzja czy chcesz się tam leczyć. Jeśli tak to przyjmujesz obecność studentów i ją akceptujesz. W sytuacjach wyjątkowych oni wychodzą. Ale na pociechę dodam, że nie zawsze są a za to lekarzy jest czasem więcej niż studentów i Ci też nie zawsze są zainteresowani kto leży na fotelu i co mu dolega...
Prof. Kowalska jest ordynatorem OCP w Madurowiczu i jest doskonałym lekarzem. Byłam pacjentką oddziału praktycznie od początku ciąży i p. Prof przyjmowała mój poród przez CC. Nie mam żadnych uwag co do jej pracy. To pogodna, wspaniała, pełna humoru kobieta, która w dodatku zna się na tym co robi. mój zabieg wykonała wzorowo a po nim znalazła nawet wolną chwilę żeby do mnie zajrzeć na salę pooperacyjną i porozmawiać. Interesowała się dzieckiem i wogóle. A przy tym muszę zazmaczyć że nigdy nie byłam jej pacjentką a moją ciążę prowadził zupełnie inny lekarz. Na OCP w Madurowiczu byłam siedem razy poczas ciąży i każdy pobyt był znośny na ile pobyt w szpitalu może być znośny... ;)
Polecam ją jako lekarza ... tylko jak zamierzasz rodzić, bo n ie wiem czy bywa przy porodach naturalnych...
 
umiescilam dr perenc na zlotej liscie :) obecnie przyjmuje w palmie oraz prywatnie na jaracza. napisz na priv to podam ci namiary
 
Irlandia, dzieki za słowa wyjaśnienia :).Miałabym jeszcze do Ciebie pytanko czy orientujesz sie może jak wygląda sytuacja z porodami rodzinnymi w Madurowiczu i ile ten luksus kosztuje? ;)
 
Porody rodzinne w Madurowiczu są bezpłatne podobnie jak wszystkie inne udogodnienia. Nie trzeba też spełniać jakiś określonych warunków takich jak np. uczestnictwo w przyszpitalnej szkole rodzenia ( w której udział też jest zresztą bezpłatny).
 
reklama
Renee29- ja rodziłam w Madurowiczu bardzo fajny szpital, kameralny , szkoła rodzenia także. Mój lekarz prowadząca jest z Madurowicza, polecam wszystkim dr Joanna Gruszczyńska-Walczak ,bardzo dobry lekarz i cudowna kobieta Ja miałam cecearskie cięcie i to ona właśnie je wykonywała. Potem także znalazła czas aby mnie odwiedzić na sali pooperacyjnej i interesowała mnie. :)
 
Do góry