reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale w Elblągu

Ja też rodziłam na Żeromskiwgo.Było ok.Atmosfera i opieka super.Dr Drozd dla mnie fenomen,a położne Jadzia Romanowska i Tereska Sawicka jak matki.Polecam!

 
reklama
Witam, jestem tu nowa ale zalogowałam się ze względu na pytanie dotyczące szpitala przy ul. Żeromskiego w Elblągu. Pewnie moja odpowiedź jest dużo po czasie, ale może przyda się kiedyś przyszłym mamom.Oczywiście to tylko moja ocena i nikt nie musi się nią kierować ani brać jej pod uwagę. Ciąże moją prowadził doktor Flak i wybrałam właśnie ten szpital. Cała ciąża jak to słyszałąm była "książkowa". W 39 tygodniu ciąży w piątek w nocy zgłosiłam się do szpitala z bólem brzucha i pleców. Nawet się ucieszyłam bo okazało się, że dyżur ma właśnie mój lekarz. Niestety nie zaszczycił mnie swoją obecnością na izbie przyjęć pomimo, że położna zgłosiła mu ten fakt. Zrobiono KTG, podano mi kroplówkę i wszystko było już ok. Po paru godzinach przyszedł mój lekarz, zbadał mnie i stwierdził, że właściwie to mogłabym iść do domu ale, że mnie już przyjęli to muszę zostać do poniedziałku i to było na tyle.Tak też przekazał lekarzowi przejmującemu dyżur. Z inicjatywy tego lekarza zrobiono mi jeszcze rano KTG. Wieczorem mojemu synkowi już nie biło serduszko. Teraz po konsultacji z innymi ginekologami wiem, że zapisy KTG nie było do końca prawidłowe i wymagały co najmniej powtórzenia i monitorowania. Poza tym już na ostatniej wizycie parę dni wcześniej jak i później w szpitalu zgłaszłam, że nie czuję praktycznie ruchów dziecka, na co w odpowiedzi usłyszałam, że przy tak wysokiej ciąży to normalne.Po tym wszytskim nie usłyszałam ani słowa od mojego lekarza,chociaż standardowego ,że mu przykro, wyjaśnienia co mogło się stać? jakie badania powinnam ewentualnie zrobić,kompletnie nic. Przepraszam, że tak tutaj pesymistycznie. Mogę tylko dodać, że położne są faktycznie bardzo sympatyczne w tym szpitalu, ale o profesjonalizmie i zainteresowniu pacjentem przez co niektórych lekarzy nie mogę powiedzieć nic dobrego. Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki.
 
witam serdecznie.Jestem w szoku po tym co przeczytałam Agam78..............Ja rodziłam na Żeromskiego 2 razy i naprawdę było ok.Mam nadzieję,że jesteś już mamą,a jak nie to nastąpi to w najbliższym czasie.Ściskam i pozdrawiam serdecznie.PS dobrze,że piszesz o takich rzeczach.
 
ja chodzilam do szkoly rodzenia w wojewodzkim, bo byl to wymog zeby urodzic z mezem i bylo dobrze
porod wspominam dobrze, chociaz zakonczyl sie cc
i moje pytanie-moze ktos odpowie

CZY RZECZYWIŚCIE pacjentki leza na korytarzach bo nie ma miejsc?
jestem z Malborka i chce tam rodzic w lipcu; slyszalam ze zlikwidowali szpital w Branie wie czy Fromborku i my- jako ze mamy szpital w Malborku nie mamy pierwszenstwa :baffled: czy ktos cos slyszal? bo jestem przerazona :-(
 
witam serdecznie

ja rowniez bede rodziła w wojewódzkim :tak: moja ciaze prowadzi dokturka wlasnie z tego szpitala i z tego co wiem jest tam wystarczajaco duzo miejsca by kazda kobitka mogla rodzic w normalnych warunkach:tak:
prawie 3 lata temu rowniez rodzilam w tym szpitalu naturalnie i nie mam do niego zadnych zastrzezen a w tamtym czasie podobno zamknieto oddzial polozniczy w Pasłęku.na szkole rodzenia bylo bardzo duzo kobitek a jak sie okazalo rodzilam samiutenka:-)takze glowa do gory:tak:
 
witam serdecznie

ja rowniez bede rodziła w wojewódzkim :tak: moja ciaze prowadzi dokturka wlasnie z tego szpitala i z tego co wiem jest tam wystarczajaco duzo miejsca by kazda kobitka mogla rodzic w normalnych warunkach:tak:
prawie 3 lata temu rowniez rodzilam w tym szpitalu naturalnie i nie mam do niego zadnych zastrzezen a w tamtym czasie podobno zamknieto oddzial polozniczy w Pasłęku.na szkole rodzenia bylo bardzo duzo kobitek a jak sie okazalo rodzilam samiutenka:-)takze glowa do gory:tak:
Witam
Ja tez prawie 3 lata temu rodziłam w wojewódzkim, właśnie dlatego że zamknęli porodówkę w pasłęku, ale jak już kiedyś pisałam byłam bardzo niezadowolona, akurat było tyle kobitek rodzących że szok. Cała porodówka zajęta, pielęgniarki niemiłe(być może dlatego że było dużo pracy:baffled:), musiałam leżec cała noc bo lekarka mi oznajmiła że chce się wyspać a nie przyjmować porody itp. Nie wiem jak jest teraz, wiem że jak jest mało rodzących jest przystępniej ale daleko im niestety do ideału, większość za to poleca Szpital Wojskowy, podobno jest tam, wszystko ok.
Pozdrawiam
 
ja rodzilam wlasnie w nocy i bylo super ale to byl porod samoistny wiec nie bylo wyjascia lekarz czy chcial czy nie musial byc przy mnie:-D
na opieke nie narzekam ale ja mam z tego szpitala dokturke ktora potrafi sie zaopiekowac swoja pacjentka.
odnosnie reszty szpitali to najbardziej polecany jest szpital na zeromskiego:tak:
 
Hej!
Ja w tym temacie mam pytanko!
Mamuśki z Elbląga potrzebuję dobrego namiaru na usg3D/4D, bardzo chcę sobie je zrobić ale nie potrafię ogarnąć który lekarz w elbągu jest wporządku.
Jeśli macie swoje namiary to pomóżcie :-)
 
reklama
a ja absolunie nie polecam wojewódzkiego!! szczególnie jesli weźmie was na poród w nocy, zanim sie obudzi personel to moze byc za późno!! ja stracilam tam malenstwo w 6 miesiacu bo lekarz nawet sie nie poftygowal przez 3 godziny zeby mnie zbadac...eh szkoda słów!!!
polecam gdansk
 
Do góry