reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuka makijażu

cześć Dziewczyny,

ja używam podkładu Estee Lauder Double Wear i jest to moje prawdziwe odkrycie. Bez niego nie ruszam się z domu... :)
 
reklama
Ja bez makijażu z domu nie wychodzę, zdecydowanie bardziej akcentuję oczy niż usta. Lubię eksperymentować i próbować nowe kolory itp ale na co dzień żyję w pośpiechu i rano maluję się zazwyczaj podobnie, byle tylko się wyrobić ;) Natomiast jeśli jest jakaś okazja to już inna bajka :)
 
Podkładu używam z firmy KOBO, polecam;)
Bardziej podkreślam oczy niż usta, na usta jakiś błyszczyk najczęściej, oczy obrysowuje czarną kredką(ale bez przesady z tym czarnym) i do tego dużo tuszu na rzęsy;)Jak mam więcej czasu to jeszcze eyeliner i może jakiś cień czasami;)
 
Jak się malujecie? Wolicie akcentować oczy czy usta? A może preferujecie tylko lekki makijaż? Zachęcam do prezentowania makijażu "krok po kroku":tak: Co zrobić żeby makijaż wytrzymał całonocną zabawę lub upał? A może szukacie porady jak się umalować lub nie wiecie jakie kolory do Was pasują??
Czarnym cieniem robię kreskę na górnej powiece, na dolnej tylko lekko podkreślam oko, obowiązkowo czarna kredka wewnątrz (inaczej czuje się goła, próbowałam się odzwyczaić, ale chyba jestem uzależniona), czarny tusz, na co dzień jasny cień np. beż, a od święta coś mocniejszego głównie brązy, czasem fiolet, zieleń.

Ust raczej nie maluję, czasem błyszczykiem.

A żeby makijaż dłużej wytrzymał trzeba użyć bazy, u mnie w szkole kosmetycznej używałyśmy takiej http://bielenda.pl/profesjonalne/kaszmirowy-fluid
 
Ostatnia edycja:
a ja się praktycznie nie maluje...od swięta na co dzien czasem tusz do rzes i błyszczyk..nie lubie podkładów i uzywam jak musze...zazwyczaj zapominam, ze jest coś takiego jak kosmetyka kolorowa ;-) A akcentuje różnie..raz usta raz oczy...Mam pełne ładne usta i piekne oczy :p to taka rekompensata za pulchniejszą sylwetke ;-)
 
Dziewczyny latami używałam bazy pod cienie ArtDeco ale teraz z braku $ postanowiłam kupic inną i okazała się jeszcze lepsza a co najlepsze za 1/3 ceny. POLECAM bazę pod cienie Joko:
joko-virtual-eyeshadow-base-baza-pod-cienie.jpg
Cena 9 zł, dostępna prawie w każdym kosmetycznym a ArtDeco ciężko kupić, a cena na Allego 26 zł.
 
reklama
Do góry