reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuka makijażu

reklama
Ja lubię makijaż w stylu natural. Nakładam na twarz podkład, trochę bronzera i rozświetlacza, tuszuję rzęsy i daję pomadkę w kolorze nude. Od czasu do czasu lubię bawić się makijażem i trochę poszaleć z cieniami. Makijaż to fajna zabawa.
 
Ja bardzo lubię makijaż. W zależności od dnia, raz wolę podkreślać usta, a raz oczy. Uwielbiam też używać rozświetlacza. Lubię czerwienie i czasami ciemniejsze kolory na ustach.
 
Makijaż zajmuje mi 2 minuty. Mieszkam w gorącym, słonecznym klimacie, więc krem z filtrem to podstawa, oprócz tego podkreślam oczy i to tyle. Żadnych podkładów, baz, pudrów i innych zapychaczy porów. Od czasu do czasu lubię pomalować sobie usta na jakiś wyzywający kolor: jagodowy, ciemnobrązowy czy czarny, ale to na specjalne okazje.
 
@brzozka.koza - lepiej ją moczyć, bo później ona pochłania strasznie dużo podkładu do środka. ostatnio też sie tego dowiedziałam bo wieczorem oglądałam jakąś dziewczynę z youtube. Teraz taka mądra się wydaję :unsure:
 
reklama
Do góry