reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Szukam dobrej szkoły w Ursusie

J

Justyna99

Gość
Moja córka w przeyszłym roku idzie do szkoły.Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą szkołę w Ursusie (bo tam mieszkam)?Moze byc prywatna albo społeczn, ale czesne max 800zł miesiecznie, bo na większe mnie nie stać.
 
reklama
Dołączył(a)
26 Marzec 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Także interesuje mnie ocena szkoły podst. w Ursusie - mój wnusio zaczyna naukę od września 2008 - czekam na wiadomości
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry