reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam przyjaciolki

mamcia a jak znosisz takie upaly w ciazy? dobrze?,ja nie moglam za dlugo byc na sloncu,tak mnie mdlilo,ze szok..coprawda moje dzieciaczki sa z wiosny,wiec ciaza gl.byla jesien-zima,ale poczatki i koncowka,to akurat jak bylo cieplo..dla mnie to byla tragedia,wiekszosc czasu musialam niestety spedzic w toalecie..z wiadomych powodow..:zawstydzona/y:
Narazie znosze ok uwielbiam sloneczko :) mdlosci juz przeszly i jest ok w pierwszej ciazy bylo gorzej bo wymiotowalam wlasnei latem :(
 
reklama
babeczki na razie uciekam,musze troche ogarnac chalupke i zabrac sie za jakis obiad,bo jak moj P.wroci z ryb i zobaczy,ze nic nie porobione,to mi nastepnym razem baterie od laptopa zabierze i go nie wlacze..smieje sie oczywiscie,ale czasami moze tak mi kiedys zrobic,bo ja jak juz usiade do kompa,to nie moge sie od niego oderwac..i nic innego tylko klikam.

milego dzionka,bede pozniej.buziolki :**
 
Ja tez uciekam malemu basenik rozlozyc bo zapowiada sie nastepny upalny dzionek :-D Pozdrawiam i wszystkim zycze slonecznej soboty :tak:
 
Hej.Super,jak ja juz mam chwile,to wszystkie uciekly.Pieknie!ha ha Maz na fuche pojechal,duzy jeszcze sie nie obudzil,a malutki wreszcie poszedl na poranne kimanko.Uf,sama jestem.2 kawka do spicia,nadrobie czytanie.Piekna pogoda,sloneczko!Az dziwne w tym kraju?!
 
ewa jak chcesz to ja moge chwile ci potowarzyszyc?
a co tam robota nie zajac ,nie ucieknie
 
witajcie... w tak wspanialy sloneczny dzien!!!!!!!!!!!jupiii

mialam wczoraj wskoczyc do was ale padlam, moj M w pracy a dokladnie na wyjezdzie wiec pojechal wczoraj a wraca we wtorek...
szok...
a ja z moja 2 szaleje... caly dzien na ogrodzie, pozniej kapiel, kolacja i lulac..
ale sie dzis spalilam szok....
kobitki mowie wam.. cale plecy, dekold i rece mam czerwone i mnie pieka...
ale ja jestem cieplo-lubna wiec jest ok... jutro tez sie wale na lezak i opalam sie...hihii

pozdrawiam was....
 
zazdroszcze ci paula ogrodu,my mamy tylko takie male podworeczko ztylu,o ile w ogole mozna to nazwac podworkiem.co prawda park na drugiej stronie ulicy,ale tak mi dziwnie isc i sie tam opalac,chociaz pewnie nikt by na mnie dziwnie nie patrzal,bo tutaj, to przeciez norma,takie rzeczy na codzien..myslimy zeby zmienic mieszkanie,ale mamy tak fajnych sasiadow na naszej ulicy,ze troche szkoda,bo nigdy nie wiesz,gdzie trafisz..a jakby nie patrzec,,to mieszkamy w belfascie..

pogoda cudowna..wkoncu wiosna :-)
 
witajcie... w tak wspanialy sloneczny dzien!!!!!!!!!!!jupiii

mialam wczoraj wskoczyc do was ale padlam, moj M w pracy a dokladnie na wyjezdzie wiec pojechal wczoraj a wraca we wtorek...
szok...
a ja z moja 2 szaleje... caly dzien na ogrodzie, pozniej kapiel, kolacja i lulac..
ale sie dzis spalilam szok....
kobitki mowie wam.. cale plecy, dekold i rece mam czerwone i mnie pieka...
ale ja jestem cieplo-lubna wiec jest ok... jutro tez sie wale na lezak i opalam sie...hihii

pozdrawiam was....
Na poczatek,witaj Paula7.Ja rowniez zazdroszcze ogrodu!My mieszkamy w bloku na 1 pietrze.Ale dzisiaj bedzac w parku widzialam ludzikow,ktorzy mieli juz pelne lato!Kocyki,plaza,stroje bikini...Ok,jest cieplo,ale czy az tak?Ja wiem,ci biedni Irlandczycy kozystaja z kazdego promyczka.Sama zdjelam malemu skarpetki i bluze,ale to nie polskie lato!Tam jest inaczej...
 
reklama
Do góry